ZIEMOVIT oficjalnym patronem ogrodów i storczykarni przy Zamku w Łańcucie.

Należąca do CIECH Sarzyna S.A. – największego polskiego producenta środków ochrony roślin – marka ZIEMOVIT została oficjalnym patronem ogrodów i storczykarni przy Zamku w Łańcucie.
W ramach zaplanowanej współpracy, Spółka przekaże instytucji produkty do pielęgnacji storczyków, kwiatów ogrodowych i trawników oraz stanie się doradcą Zamku w zakresie utrzymania terenów zielonych. Umowa dot. współpracy CIECH Sarzyna S.A. z Muzeum – Zamkiem w Łańcucie została podpisana na jeden rok.

Szukaliśmy dla naszej nowej marki partnera, przy współpracy z którym produkty ZIEMOVIT miałyby pełną możliwość zaprezentowania swojej najwyższej jakości i szerokiego spektrum zastosowań. Zamek
w Łańcucie, ze swoimi okazałymi ogrodami oraz unikalną storczykarnią, był naszym pierwszy wyborem, dlatego bardzo cieszę się z nawiązanej dobrej współpracy. Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników pięknych ogrodów do odwiedzenia Muzeum i zobaczenia na własne oczy, jak wspierają naturę produkty ZIEMOVIT – mówi Mariusz Grelewicz, Prezes Zarządu CIECH Sarzyna.

Współpraca z Zamkiem w Łańcucie to nie jedyny tego typu projekt CIECH Sarzyna w regionie. Spółka –w ramach obchodów swojego 80-lecia – zrewitalizuje również tereny zielone w Nowej Sarzynie – przestrzeń przy Ośrodku Kultury oraz tereny przed Fabryką. Projekty te obejmą m.in. zasadzenie nowych roślin rabatowych, przekazanie produktów ZIEMOVIT do ich pielęgnacji oraz opiekę nad ogrodami, w którą zaangażowani będą pracownicy CIECH Sarzyna.

Produkty marki ZIEMOVIT to najwyższej jakości podłoża, nasiona traw, środki chwastobójcze oraz nawozy płynne i granulowane, dopasowane do potrzeb i oczekiwań polskich ogrodników i działkowców. Produkty dostępne są w sprzedaży w najlepszych centrach ogrodniczych, w sieciach handlowych takich jak Leroy Merlin, BricoMarche czy PSB Mrówka oraz w sprzedaży internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *