Zaproś kota Mleczysława do swojej szkoły i świętuj mleczne urodziny!

Rusza konkurs „Mleczne urodziny kota Mleczysława”! Jest to pierwszy konkurs organizowany w ramach programu „Mamy kota na punkcie mleka” w 2018 roku. Wszystkie szkoły, które przystąpiły do programu lub zadeklarowały kontynuację udziału w programie w tym roku, już od 12 lutego mogą nadsyłać swoje prace konkursowe.

Uczestnictwo w konkursie polega na stworzeniu przez klasę scenariusza mlecznych urodzin kota Mleczysława, w którym mleko lub produkty mleczne odgrywają główną rolę. Do scenariusza należy dodać kilkunastosekundowy filmik własnego autorstwa.

Mleko zawiera niemal wszystkie składniki odżywcze potrzebne człowiekowi do życia i są one dobrze przyswajane. Cenne składniki jakie się w nim kryją to m.in. sód, potas, żelazo, magnez, cynk, jod oraz bogactwo witamin: A, D, E, K, PP i witaminy z grupy B. Mleko to najbogatsze źródło łatwo przyswajalnego wapnia.

W konkursie oceniana będzie kreatywność scenariusza, w tym jego oryginalność, promocja spożycia mleka i jakość wykonania. Prace należy wysłać za pośrednictwem szkoły na adres: kampania@izbamleka.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Mleczne urodziny kota Mleczysława”.

Zapraszamy do udziału, czekają wspaniałe nagrody! Wygraj, a kot Mleczysław odwiedzi Twoją klasę! Zgłoszenia przyjmowane są w terminie od 12 lutego do 8 marca 2018 roku. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdą Państwo w regulaminie na stronie programu www.kochammleko.pl  

Program „Mamy kota na punkcie mleka” został sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka.
Biuro Prasowe Kampanii Mamy kota na punkcie mleka kampania@izbamleka.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *