Zamiatarka miejska Kärcher MC 250

Jak wszystkie komunalne zamiatarki firmy Kärcher, nowa MC 250 łączy kompaktowe wymiary z wysoką jakością i wydajnym, przyjaznym dla środowiska napędem. Dzięki dużej prędkości jazdy do 60 km/h, hydropneumatycznemu zawieszeniu i szybkiemu dostępowi do wszystkich elementów serwisowych, MC 250 jest zawsze gotowe do wydajnej, oszczędnej i komfortowej pracy.

Przestronna, dwuosobowa kabina oferuje niezrównane poczucie komfortu. Dzięki pełnemu przeszkleniu, nic nie ogranicza widoczności, umożliwiając zamiatanie nawet w miejscach zatłoczonych. Najwygodniejszy na rynku fotel, a także dostępna opcjonalnie klimatyzacja automatyczna sprawią, że nawet najdłuższy dzień pracy nie będzie stanowił dużego obciążenia dla operatora.

Wejście z obu stron kabiny i drzwi z przesuwnymi szybami zapewnią dodatkowe poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki ergonomicznemu systemowi sterowania zintegrowanemu z podłokietnikiem nawet początkujący operator może intuicyjnie opanować pracę MC 250. Szczotki kontrolowane są niezależnie, za pomocą osobnych joysticków, odpowiedzialnych również za regulację ich kąta nachylenia. Aby rozpocząć automatyczną pracę – wystarczy wcisnąć przycisk ECO. Centralny ekran kontrolny jest wbudowany w kolumnę kierowniczą, dzięki czemu nic nie odwraca naszego wzroku od otoczenia w którym pracujemy. Maszyna została wyposażona w największy w swojej klasie zbiornik zanieczyszczeń 2,2 m3.

Karcher

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *