Zamiast ciągnika zgarnął elektryka

„Zamiast ciągnika zgarnij elektryka” to hasło loterii, która odbyła się wczoraj online, a zorganizowana została przez Procam i Bio-Gen. Do wygrania był samochód elektryczny Tesla model 3 oraz hulajnogi elektryczne Xiaomi MiJia Pro.

Wydarzenie prowadził Robert Kieszek, prezes zarządu Gratifica, który nadzorował losowanie.

ZOBACZ FOTOGALERIĘ

– Ogłosiliśmy tę loterię na 15-leciu firmy Procam, w październiku ubiegłego roku. Celem tej loterii było promowanie rozwiązań biologicznych, które są komplementarne i i w fantastyczny sposób uzupełniają ochronę chemiczną. Wiele środków ochrony roślin jest wycofywanych ze stosowania, a środki biologiczne doskonale uzupełniają tę lukę. Bio-Gen to polska firma, polscy badacze, a jej skuteczność potwierdzają rolnicy – powiedział Michał Ciszak prezes Procam Polska.

– Ci z państwa, który zakupili produkty Bio-Gen w sieci Procam, a tym samym otrzymali losy, mają szanse stać się posiadaczami Tesli model 3. Bio-Gen istnieje 30 lat, z czego od 10 lat współpracuje z Procamem. Produkty mikrobiologiczne, które sprzedajemy, to kompozycje mikroorganizmów, które sami namnażamy w swoim przedsiębiorstwie – powiedziała Ewa Kaniowicz, prezes Bio-Gen.

Wylosowano numery losów zwycięzców oraz numery zapasowe, na okoliczność, gdyby główni wygrani nie zgłosili się po odbiór nagrody. Zwycięzcami okazali się: Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Baszewach (Tesla), Gospodarstwo Rolne Wiszka i Gospodarstwo Rolne Michał Smętoch (hulajnogi).

AS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *