Zacznij rok szkolny z bezpłatnym programem „Mamy kota na punkcie mleka”

Rok szkolny zbliżają się wielkimi krokami. Mleczny bohater – kot Mleczysław już nie może się  doczekać rozpoczęcia  zajęć szkolnych. Właśnie skończył pakować swój plecak pełen niezbędnych akcesoriów. Wśród nich znajduję się także kocia poduszka, na której świetnie można odpocząć na przerwach między zajęciami. A Wy, co ukrywacie w swoim plecaku? Tylko same potrzebne rzeczy?

Podczas nowego roku szkolnego 2018/2019 pamiętajcie o bezpłatnym programie „Mamy kota na punkcie mleka”, który jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka i prowadzony przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Jak co roku dostarczymy Wam moc atrakcji. Startujemy z kolejnymi, mlecznymi konkursami, quizami i najlepszymi pomysłami na zabawę.
Jednak pamięć o programie i Kocie Mleczysławie to trochę mało. Podczas szkolnych zajęć pamiętajcie również o mleku i produktach mlecznych, które stanowią niezbędny element dziennej diety. Nabiał to cenne  źródło białka, witamin z grupy A,D,E,K, zdrowych tłuszczy oraz minerałów takich jak: wapń, potas, sód. Dlatego też na I i II śniadanie polecają się mleczne owsianki, jogurty i pyszne kanapki z serem białym i żółtym.
Nauczycielu! Jeżeli jesteś już w programie zachęcamy do zaktualizowania ilości uczniów. A wszystkich nauczycieli niebędących jeszcze w programie zachęcamy do dołączenia do bezpłatnej kampanii edukacyjnej skierowanej do klas I-III szkół podstawowych. Jak dołączyć do programu? Wystarczy wypełnić deklarację przystąpienia do programu, którą można znaleźć na stronie www.kochammleko.pl. Następnie należy przesłać ją drogą elektroniczną na adres: promocja@izbamleka.pl lub wysłać Pocztą Polską na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7 lok. 23, 15-213 Białystok.
Każda klasa, która zdecyduje się na udział w projekcie otrzyma innowacyjne materiały promocyno-edukacyjne (do wyczerpania zapasów), bezcenną wiedzę o zdrowych nawykach żywieniowych, możliwość udziału w konkursach, odwiedziny kota Mleczysława oraz gadżety (do wyczerpania zapasów).

Biuro kampanii „Mamy kota na punkcie mleka”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *