XXVI Jesienne Targi Ogrodnicze – Stare Pole

Jesienne Targi Ogrodnicze są imprezą promocyjno-doradczą dla rolnictwa, ogrodnictwa i obszarów wiejskich regionu Żuław i Powiśla.

Targi są wydarzeniem cyklicznym, które na stałe zapisało się w kalendarzu imprez plenerowych odbywających się na terenie PODR. W bieżącym roku organizuje je już po raz dwudziesty szósty.

W czasie Targów zaprezentują się firmy z całego kraju oferujące m.in.: materiał szkółkarski – owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny cebulowe oraz nasiona. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także z wyposażeniem i aranżacją ogrodów. Na Targach gościć będziemy również producentów i dystrybutorów z zajmujących się ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. Obecne będą też firmy budowlane, motoryzacyjne, a także oferujące nawozy i środki ochrony roślin, obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne. W związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju ograniczeń związanych z trudną sytuacją epidemiologiczną nie mogliśmy zorganizować wiosennych edycji imprez targowych. Dlatego do udziału w Jesiennych Targach Ogrodniczych zapraszamy również dystrybutorów maszyn rolniczych i firmy reprezentujące sektor środków do produkcji w rolnictwie.

Tegorocznym targom, towarzyszyć będą VI Ogólnopolski Młodzieżowy Czempionat Koni Sztumskich – Wystawa Specjalistyczna oraz kolejna edycja Święta Mleka (sobota), które zapewnią nam wiele wrażeń artystycznych i kulinarnych.

Jak co roku Targom towarzyszyć będzie wystawa rzemiosła artystycznego oraz produktów regionalnych i tradycyjnych. Imprezę wzbogaci jakże lubiana, zwłaszcza przez najmłodszych, wystawa królików, gołębi i drobiu ozdobnego. Targi to również blok handlowy, w którym znaleźć można prawie wszystko, a także gastronomia i „wesołe miasteczko”.

Mamy nadzieję, że bogata oferta targowa spełni oczekiwania zwiedzających, umożliwi miłe spędzenie czasu w Starym Polu i zachęci do zakupów.

Do udziału w naszej imprezie serdecznie zapraszamy wystawców z kraju i z zagranicy, a gości i mieszkańców zarówno terenów wiejskich, jak i okolicznych miast do odwiedzenia targów.

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania Targów, jeśli nie będą się one mogły odbyć ze względu na przepisy związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19.

Regulaminy, plan targów oraz karty zgłoszeń dostępne są na stronie PODR: https://podr.pl/aktualnosci/11-12-09-2021-xxvi-jesienne-targi-ogrodnicze-stare-pole/

PODR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *