Wyszukiwarka środków ochrony roślin online

Narzędzie to umożliwia wielokryterialne wyszukiwanie środków ochrony roślin. Zaprojektowane zostało ono przede wszystkim z myślą o znajdowaniu preparatów zarejestrowanych w konkretnych uprawach do zwalczania określonych organizmów szkodliwych.

Kryteria wyszukiwania obejmują również nazwę substancji czynnej, rodzaj środka oraz możliwość zastosowania w uprawach małoobszarowych.

Informacje dotyczące poszczególnych środków ochrony roślin, które nie są widoczne w wynikach wyszukiwania, np. termin ważności zezwolenia, dostępne są w rejestrze środków ochrony roślin.

Nowa wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie środków ochrony roślin przede wszystkim po uprawach i agrofagach ale także po substancji czynnej, rodzaju środka i zastosowań na uprawy małoobszarowe. Wyszukiwarka wyszukuje zapytania „dynamicznie”, oznacza to, że po wpisaniu zapytań w odpowiednie pola, wyszukiwarka automatycznie będzie wyświetlała listę środków ochrony roślin zgodną z zapytaniami. Wyszukiwarka jest zaprojektowana głównie pod uprawy, dlatego na wyświetlonej liście mogą pojawiać się zwielokrotnione nazwy środków ochrony roślin.

Link do wyszukiwarki: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/wyszukiwarka-srodkow-ochrony-roslin—zastosowanie

Wyniki wyszukiwania proszę weryfikować z rejestrem środków ochrony roślin oraz etykietami środków ochrony roślin:

Etykiety środków ochrony roślin: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/etykiety-srodkow-ochrony-roslin

Rejestr środków ochrony roślin: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/rejestr-rodkow-ochrony-roslin

CDR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *