Wymień nawóz ASX na Misubishi ASX!

Od 2 listopada 2017 roku do 1 lipca 2018 roku w sklepach ogrodniczych na terenie całej Polski trwała Loteria ASX pod hasłem: Wymień nawóz ASX na Mitsubishi ASX.
Nagrodą główną w Loterii był samochód MITSUBISHI ASX a nagrodami dodatkowymi – drony. Zasady były proste – kup nawóz ASX,  zarejestruj swój zakup na stronie Loterii i wygraj samochód lub drona. W loterii zarejestrowano ponad 800 zgłoszeń, co potwierdziło duże zainteresowanie akcją.

Nagrody wręczone
15 lipca 2018 roku odbyło się losowanie zwycięzców loterii, a uroczyste przekazanie nagród nastąpiło 3.08.2018 roku w siedzibie Agrosimex.
Główna nagroda, samochód Mitsubishi ASX Intense Plus 2WD 2017,  trafiła do P. Marka B. z miejscowości Kozietuły Nowe.
Natomiast nagrody dodatkowe drony Qatrocopter DJI Phantom 3 standard, otrzymali:  
Jerzy G. z miejscowości Dębnowola
Tomasz B. z miejscowości Machnatka Parcela
Grzegorz Ż. z miejscowości Sadkowice
Mirosław S. z miejscowości Rosochów
Aneta H. z miejscowości Mogielnica
Małgorzata S. z miejscowości Koziegłowy
Katarzyna D. z miejscowości Michrów
Przemysław O. z miejscowości Lewiczyn
Tadeusz K. z miejscowości Pniewy
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do brania udziału w naszych kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Agrosimex!

Agrosimex to nowoczesna firma zajmująca się dystrybucją środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych, z ponad 25-letnią historią działalności na polskim rynku. Dzisiaj należy do elitarnego grona największych w Polsce dystrybutorów produktów dla rolnictwa.
Firma zlokalizowana jest w rejonie grójecko-wareckim, największym zagłębiu sadowniczym w Polsce nazywanym także „największym sadem Europy”. Stąd też szczególne zainteresowanie firmy segmentem upraw specjalnych, w którym jest niekwestionowanym liderem. 
Agrosimex powstał w 1991 r. w miejscowości Górki k. Mogielnicy. W 1996 roku siedzibę firmy przeniesiono do Golian w gminie Błędów, w powiecie grójeckim. Jest to firma rodzinna, jej założycielami i właścicielami są Wiesława i Leszek Barańscy. Agrosimex to firma całkowicie z polskim kapitałem. Firma od samego początku współpracuje z uznanymi producentami środków ochrony roślin oraz stawia na fachową i nowoczesną obsługę klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *