Wozy paszowe INTERMIX- nowość w ofercie Master Agro

Spółka Master Agro wprowadziła do sprzedaży na rynek polski kolejną markę maszyn rolniczych – wozy paszowe Intermix.

Oferta Intermix jest bogata, obejmuje wozy paszowe o pojemności już od 1 m3  do 20 m3  (na specjalne zamówienie nawet do 30 m3).
W ofercie znajdują się zarówno wozy paszowe ze ślimakami pracującymi w układzie poziomym, jak i wozy pionowe oraz stacjonarne.
Do budowy paszowozów Intermix użyto markowych zachodnich komponentów, między innymi przekładnie Brevini (Włochy), układy hydrauliczne Brevini i Casappa (Włochy), systemy wagowe LC (Włochy).

Wozy paszowe produkowane są pod indywidualne potrzeby i uwarunkowania gospodarstwa, z dopasowaniem „pod wymiar” budynków, w których będą pracować.

Wozy paszowe Intermix, w tym wersje poziome, charakteryzują się najlepszą ceną na rynku, przy zachowaniu najwyższych standardów i markowości podzespołów. Kompletacja standard wozów Intermix jest bardzo bogata, obejmuje wyposażenie będące w innych markach za dopłatą, między innymi, własną niezależną hydraulikę, system wagowy z komputerem, hydrauliczną stopę podporową, hydrauliczną taśmę wysypową, przekładnię nawrotową, podest inspekcyjny ze składaną drabinką, zaczep uniwersalny góra-dół.

Wozy paszowe Intermix objęte są 24 miesięczną gwarancją.

Sprzedaż i serwis Intermix prowadzą punkty Master Agro na terenie całego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *