Wkrótce VIII Forum Rolnicze w Bydgoszczy

Spółki z Grupy ORLEN zostały sponsorami generalnymi VIII Forum Rolniczego Gazety Pomorskiej, które odbędzie się już 1 października br. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Dla osób zainteresowanych wydarzeniem, które nie będą mogły uczestniczyć w tradycyjnych spotkaniach uruchomiona będzie transmisja online w serwisie Strefa Agro.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia rolniczego eksperci będą rozmawiać o uprawie płużnej i bezpłużnej, cyfryzacji polskiego rolnictwa i najnowocześniejszych rozwiązaniach na polach, oszczędzaniu energii w gospodarstwach, środkach ochrony roślin. Wśród poruszanych tematów znajdzie się także oferta spółek z Grupy ORLEN: ANWIL, ORLEN Paliwa, ORLEN OIL oraz Energa Obrót, które oferują szeroką gamę produktów dla rolnictwa.

W ofercie ANWILU dostępne są trzy rodzaje nawozów azotowych: saletra amonowa, CANWIL z magnezem oraz CANWIL S z siarką. Dodatkowo, po rozbudowie linii produkcyjnej spółka poszerzy swoje portfolio nawozowe o cztery nowe produkty. ORLEN Paliwa współpracuje z rolnikami przede wszystkim w zakresie sprzedaży paliw i dostaw LPG do instalacji zbiornikowych. Natomiast ORLEN OIL dostarcza oleje silnikowe, oleje hydrauliczne, oleje przekładniowe, a także oleje wielofunkcyjne dla maszyn rolniczych.

Z kolei należąca do Grupy ORLEN spółka Energa Obrót wspiera rolników w zakresie odnawialnych źródeł energii m.in. poprzez instalacje fotowoltaiczne od projektu po realizację, sprzedaż energii elektrycznej czy usługi z zakresu efektywności energetycznej.

Okna transmisji będę dostępne na stronie pomorska.pl/transmisja. Możliwe jest także włączenie opcji przypomnień SMS. Każdy uczestnik forum wybiera panele, które go interesują. Jest także dobra informacja dla tych, którzy nie chcą przegapić żadnego z poruszanych tematów – panele eksperckie będą do odsłuchania również po zakończeniu forum.

Z przedstawicielami spółek z Grupy ORLEN można będzie się spotkać podczas panelu o godzinie 14:00. Udział w wydarzeniu, po wcześniejszym zarejestrowaniu się, jest bezpłatny.

Anwil

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *