Wkrótce konferencja ROL-EKO 2021

Zapraszamy do udziału w Konferencji ROL-EKO 2021: „Rolnictwo ekologiczne, projektowanie, badania, eksploatacja, bezpieczeństwo i ergonomia maszyn rolniczych, leśnych i spożywczych”, która odbędzie się 9 listopada 2021 r. (wtorek) w Sieć Badawcza Łukasiewicz ‑ Przemysłowym Instytucie Maszyn Rolniczych w formie hybrydowej ‑ stacjonarnie oraz online (w zależności od aktualnych obostrzeń na dzień konferencji).

Konferencja ma na celu upowszechnienie wyników prac naukowo ‑ badawczych oraz informacji, związanych z dziedzinami określonymi w tytule, a także wymianę poglądów i doświadczeń uczestników.

Celem nadrzędnym Konferencji jest identyfikacja i prezentacja aktualnej sytuacji w zakresie rolnictwa ekologicznego, projektowania, badania, eksploatacji, bezpieczeństwa, ergonomii maszyn rolniczych, leśnych i spożywczych. Ze względu na znaczenie problematyki bezpieczeństwa pracy w rolnictwie, nowe aspekty oceny bezpieczeństwa maszyn w systemie oceny zgodności oraz wieloletnie doświadczenia z funkcjonowania systemu oceny zgodności w Polsce, a także biorąc pod uwagę zapotrzebowanie uczestników na wiedzę w tym zakresie, Łukasiewicz ‑ PIMR planuje objęcie tematyką konferencji szerokiego zakresu zagadnień.

Zainteresowanych wygłoszeniem referatu, prosimy przesyłanie tytułów wraz krótkim opisem tematyki proponowanych wystąpień do dnia 22.10.2021 roku, na adres e-mail: katarzyna.bartlomiejczak@pimr.lukasiewicz.gov.pl lub agnieszka.klembalska@pimr.lukasiewicz.gov.pl

Istnieje możliwość opublikowania referatów w formie artykułów w czasopismach Łukasiewicz ‑ PIMR:

  • Journal of Research and Applications in Agricultural Engineering (ISSN: 2719-423X)
  • Technika Rolnicza Ogrodnicza Leśna (ISSN 2719-4221)

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

PIMR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *