Wielka Majówka Timac Agro – konferencja plus Wielka Loteria plus udana zabawa!

Firma Timac Agro Polska jest liderem w produkcji i sprzedaży nawozów płynnych z substancjami biostymulującymi (produkowanymi na bazie alg morskich) na rynkach światowych, w Unii Europejskiej, w tym także w Polsce.

Oferując w tym sezonie nawozy płynne do wiosennego stosowania w rolnictwie i ogrodnictwie (gama Fertiactyl, Fertileder, Maxifruit, Brio), chcąc aby budzące się do życia uprawy ozime, wieloletnie oraz te wysiane wczesną wiosną dały klientom stosującym technologie Timac Agro jak najlepsze plony oraz chcąc zaoferować im coś więcej, coś wyjątkowego co pozwoli poczuć im się jeszcze bardziej wyjątkowo, firma postanowiła zorganizować wielkie przedsięwzięcie w pierwszej dekadzie maja. Stąd wzięła się nazwa, tak kiedyś popularna w naszym kraju… „Wielka Majówka Timac Agro Polska”, bo o niej mowa, to połączenie merytorycznej konferencji oraz specjalnej akcji marketingowej – „Wielkiej Loterii Timac Agro Polska”, skierowanej do topowych klientów firmy, którzy w odpowiednim czasie (02.01-24.04.2017) zakupili jednorazowo minimum 200 litrów nawozów płynnych z bogatej oferty Timac Agro, co zostało odpowiednio udokumentowane (wypełniony formularz zgłoszeniowy) i potwierdzone (kopia faktury). Wstęp na „Majówkę” odbywał się za imiennym zaproszeniem, o przyznaniu którego decydowało spełnienie warunków promocji oraz kolejność rejestracji formularzy zgłoszeniowych (tak określał to regulamin). W przypadku zakupu minimum 2000 litrów nawozów płynnych miejsce na konferencji było gwarantowane. A wszystko to odbyło się w wielkim Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Congress & SPA w Ossie k. Rawy Mazowieckiej 11 i 12 maja br. Uczestnicy konferencji, nie tylko mogli wysłuchać atrakcyjnych wykładów tematycznych, ale także mieli możliwość wygrania jednej z 3 nagród: samochodów Nissan Navara i dwóch Skód Fabia.

Po lunchu „Majówkę” uroczyście otworzyła i gości przywitała Prezes Zarządu Timac Agro Polska – Agata Stolarska. Pani Prezes w kilku słowach przybliżyła uczestnikom firmę Timac Agro i Grupę ROULLIER, do której firma należy. Potem rozpoczęły się wykłady – dwa pierwsze były wspólne dla wszystkich gości, a potem konferencja podzielona została na dwa panele tematyczne: rolniczy i ogrodniczy. Wykład inauguracyjny dla wszystkich zebranych wygłosił Pan Prof. Jean B. Diatta z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, który mówił nt. „Równowagi i odpowiedzialność w produkcji roślinnej”. Jako drugi we wspólnej części o „Roli wapnia i fosforu w odżywianiu roślin” mówił Pan Prof. Witold Grzebisz, również z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

W panelu rolniczym zaprezentowano następujące dwa obszerne wykłady: „Odżywianie startowe rzepaku z uwzględnieniem nawożenia ultrazlokalizowanego” – Prof. Krzysztof Jankowski z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz „Technologie Timac Agro w odżywianiu startowym zbóż” – Krzysztof Piech z firmy Timac Agro Polska.

W panelu ogrodniczym przedstawiono następujące zagadnienia: „Nawadnianie i fertygacja upraw sadowniczych” – Prof. Waldemar Treder z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, „Nowa gama nawozów z biostymulacją przeznaczona do fertygacji” – Piotr Szurek z firmy Timac Agro Polska, „Jakość drogą do sukcesu” – dr Magdalena Kapłan z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, „Jak uzyskać wysoką jakość plonu poprzez odpowiednie nawożenie” – Mateusz Nowacki z firmy Timac Agro Polska.

Na zakończenie obu paneli miała miejsce dyskusja – uczestnicy konferencji mogli zadawać pytania, na które odpowiadali wykładowcy.

Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja (m.in. z pokazem laserów, prezentacją szkoły samby z Brazylii) i miało miejsce losowanie nagród w „Wielkiej Loterii Timac Agro” dla klientów uczestniczących w wiosennej promocji produktowej. Jej laureatami zostali: Łukasz Zabłocki, który wygrał samochód pick-up Nissan Navara oraz Pan Witold Horotko i Gospodarstwo Rolne Paweł Szóstak, którzy wygrali samochody osobowe marki Skoda Fabia. Podsumowując trzeba koniecznie napisać, że warto było uczestniczyć w tym wielkim, chyba największym branżowym wydarzeniu tej wiosny! W spotkaniu uczestniczyło prawie 400 klientów firmy Timac Agro Polska (rolników i ogrodników), 50 pracowników i ponad 30 osób z mediów branżowych, prasy i portali internetowych.

Tego samego zdania byli uczestnicy Wielkiej Majówki i jej organizatorzy, którzy byli bardzo wdzięczni, za tak wielkie zainteresowanie promocją wiosenną i frekwencją na samej imprezie! Wykładowcy spisali się na konferencji na medal – było konkretnie i na temat! Nagrody podobały się wszystkim, podczas losowania emocji nie brakowało, ale najbardziej cieszyli się z nich jak zwykle ci, którym udało się je wygrać! Gratulujemy nagród nagrodzonym, a organizatorom udanej imprezy! Tak trzymać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *