Weź udział w Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

Forum Spółdzielczości Mleczarskiej to międzynarodowa konferencja branży mleczarskiej, największa w Europie Środkowo-Wschodniej, która w tym roku odbywa się już po raz szesnasty. Tegoroczna edycja Forum odbędzie się w terminie 26-28 września 2018 roku w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku k. Warszawy.

Z roku na rok konferencja gromadzi coraz większą liczbę wybitnych gości – reprezentantów ministerstw, administracji rządowych i ambasad,  ekspertów oraz przedstawicieli przedsiębiorstw z branży mleczarskiej. Forum Spółdzielczości Mleczarskiej umożliwia spotkanie z najważniejszymi urzędnikami europejskimi oraz największymi graczami polskiej, europejskiej i światowej branży mleczarskiej.
Podczas tegorocznej edycji zostaną poruszone tematy dotyczące m.in. sytuacji na rynku mleka w Polsce, UE i na świecie, wpływu nowej perspektywy finansowej na sektor mleczarski
w Europie czy nowych trendów w produkcji mleczarskiej. Konferencja będzie doskonałą platformą do wymiany informacji. To znakomite miejsce do spotkania z najważniejszymi osobami związanymi z funkcjonowaniem całego sektora mleczarskiego w Polsce, Europie i na świecie.
Do 22 maja 2018 r. trwa promocja. Pakiet uczestnictwa w XVI Forum Spółdzielczości Mleczarskiej zawierający udział w wykładach, lunchu, przerwach kawowych i imprezach towarzyszących jest w wyjątkowo korzystnej, niskiej cenie. Ponadto oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Uczestników.

Nie czekaj, zgłoś się już dziś!
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność poprawnych zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej: www.forum-mleczarskie.org

Biuro Organizacyjne Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *