Weekend za pół ceny w agroturystyce

Polska Organizacja Turystyczna organizuje kolejną edycję akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Zachęcamy do zgłaszania obiektów agroturystycznych, gastronomicznych i rozmaitych atrakcji funkcjonujących na obszarach wiejskich.

Zainteresowani powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.polskazobaczwiecej.pl/formularz-dodawania-obiektow .

Dla miast, gmin czy wsi to wyjątkowa okazja do promocji swoich atrakcji. Akcja ta, to dodatkowe korzyści, również poza głównym sezonem turystycznym. Okazyjne oferty, to szansa na dotarcie do znacznie większej grupy turystów.

 „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny, to popularna ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. W ramach współpracy uczestnicy oferują zniżki na produkty i usługi turystyczne świadczone w ramach swojej działalności. Zaś informacja o nich jest zamieszczana na stronie poświęconej wydarzeniu.

W tym roku pierwszy „weekend za pół ceny” został zaplanowany w dniach 15-17 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *