Valtra na 70-lecie pokaże nowe ciągniki

W kwietniu Valtra ponownie zaprezentuje swoje nowe produkty podczas dużego, wirtualnego wydarzenia. Oprócz pokazu nowych modeli ciągników Valtra będzie obchodzić uroczystość 70-lecia swojej działalności. We wspomnianej imprezie online udział mogą wziąć wszyscy, którzy zarejestrują się na stronie www.valtralive.com/pl/2021.

Firma Valtra rozpoczęła świętowanie 70-lecia swojego istnienia w styczniu, wprowadzając na rynek nową serię A i ogłaszając najważniejsze nowe inwestycje związane z lakiernią i nowym centrum logistycznym w fabryce w Suolahti. Są to niektóre spośród specjalnych wydarzeń jubileuszowych, które są kontynuowane w kwietniu.

– Jesteśmy dumni z historii, którą jako Valtra stworzyliśmy przez pierwsze 70 lat. Dziękując za wszystkie te lata, chcemy wspólnie uczcić naszą wspaniałą historię, a jednocześnie z myślą o przyszłości wprowadzić na rynek nowe produkty. Zapraszamy wszystkich do udziału w największym wydarzeniu w historii Valtra – mówi Jari Rautjärvi, Dyrektor zarządzający Valtra.

Aby zaznaczyć, że ten rok jest rokiem jubileuszowym, wprowadzono do sprzedaży specjalny model Valtra serii T. Jubileuszowy model Valtra Redition wyróżnia się metalicznym, intensywnie czerwonym malowaniem, przyciemnianymi szybami, skórzanym fotelem kierowcy i skórzaną kierownicą, czarnymi obręczami kół oraz specjalnym logo 70-lecia firmy. Limitowana edycja ciągników Valtra Redition jest dostępna w modelach T174e–T254.

Wydarzenie online rozpocznie się o godzinie 13:00 czasu fińskiego (12:00 czasu warszawskiego) w piątek 16 kwietnia. W tym czasie w wirtualnym salonie, który po raz pierwszy wykorzystano minionego lata przy okazji wprowadzenia na rynek serii G, zaprezentowane zostaną nowe produkty. To międzynarodowe wydarzenie uczci duch firmy od samego początku do ostatniej minuty. Jego punktem kulminacyjnym będzie przedstawienie nowych modeli.

Valtra, oprac.red.AS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *