Twój John Deere ma 25 lat? Zgłoś się do udziału w konkursie i wygraj wyjazd do Mannheim

John Deere z okazji 100-lecia swoich ciągników, przygotował specjalny konkurs dla fanów, w którym do wygrania jest wyjazd w dniach 15-17 czerwca na uroczyste świętowanie okrągłych urodzin w niemieckim Mannheim. To tam znajduje się jedna z największych i najnowocześniejszych fabryk ciągników na świecie.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1. Wysłać zdjęcie poprzez stronę: http://pl.100yearsjohndeeretractors.com   ze swoim retro ciągnikiem John Deere lub Lanz, który ma minimum 25 lat (został wyprodukowany w roku 1993 lub wcześniej).
2. Opowiedzieć krótką historię związaną z zaprezentowaną maszyną. Jak długo jesteśmy jej właścicielem, co cenimy w tym konkretnym modelu najbardziej, jakie przygody z nim przeżyliśmy podczas prac w gospodarstwie.
3. Udostępnić zdjęcie w kanałach social media: Facebook lub Twitter i zbierać jak największa liczbę polubień.

Autorzy zwycięskich zdjęć zostaną zaproszeni do centrali John Deere w Mannheim w Niemczech na celebrowanie jubileuszu 100-lecia. Konkurs polega na głosowaniu przez odwiedzających stronę na najlepsze zdjęcie poprzez zaznaczenie symbolu serduszka. Na daną osobę można oddać swój głos tylko raz. Na koniec kampanii, 5 najpopularniejszych zdjęć oraz komentarzy z danego kraju zostanie ocenionych przez komisję konkursową. Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłoniony zostanie jeden zwycięzca, który otrzyma prawo do wzięcia udziału w obchodach.  

Zwycięzca będzie mógł skorzystać z noclegu dla dwóch osób w dniach 15 oraz 16 czerwca 2018 roku i czeka na niego moc rolniczych atrakcji. Pierwszą z nich będzie uroczysta kolacja rocznicowa oraz możliwość spotkania z przedstawicielami John Deere w Forum John Deere. Następnego dnia planowany jest dzień otwarty w fabryce ciągników i uroczysta parada starych ciągników John Deere i Lanz, w której będzie można wziąć udział wraz ze swoją maszyną.

Co istotne, koszty transportu maszyny z Polski do Mannheim i z powrotem pokryje John Deere Polska, gwarantując entuzjastyczne powitanie ze strony fanów ciągnika.

Przyznanych zostanie także 10 nagród pocieszenia dla kolejnych uczestników konkursu w postaci kuponów o wartości 25 euro każdy, do wykorzystania w sklepie internetowym John Deere https://www.johndeereshop.com/pl_pl/

Zgłoszenia można składać do dnia 25 maja 2018 roku poprzez stronę: http://pl.100yearsjohndeeretractors.com
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 29 maja 2018.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *