TORRO COMBILINE: również w wersji kompakt

PÖTTINGER  uzupełnia nową linię TORRO COMBILINE o TORRO 5510 COMBILINE – profesjonalny model o kompaktowych wymiarach idealny na wąskich wjazdach na pola. Nowy model jest wyposażony w rozwiązania techniczne stosowane w dużych przyczepach i ma zwartą, kompaktową budowę.

34 mm krótkotnąca belka nożowa POWERCUT: najwyższej jakości pasza zapewniająca najwyższą wydajność mleka
TORRO 5510 COMBILINE został również wyposażony w nową belkę nożową POWERCUT z 45 nożami i teoretyczną długością cięcia 34 mm, jak również w znany i sprawdzony 6-rzędowy podbieracz. Wahliwie zawieszony podbieracz zapewnia idealne kopiowanie nierówności podłoża
 
Skonstruowane i opatentowane przez Pöttinger rozwiązanie EASY MOVE –wychylenie belki nożowej – zostało oczywiście zainstalowane w nowej przyczepie jako część składowa POWERCUT. Na życzenie dostępne są opatentowane podwójne noże TWINBLADE z indywidualnym zabezpieczeniem. Podwójny czas użytkowania. Nowe rozwiązanie pelimunuej konieczność zabierania noży zapasowych na pole. Korzyści dla użytkownika: prosta obsługa, centralne zwalnianie blokady, niezawodność działania i perfekcyjna jakość cięcia.
 
 
Czysta wydajność
Kompaktowe TORRO jest tak samo wydajne jak większe modele z rodziny: 10 procent większa wydajność napędu, 20 procent większa przepustowość – w kombinacji z mniejszym nakładem na prace konserwacyjne. Nowy model jest wyposażony ponadto w opuszczoną podłoge rusztową i daje się szybko przezbroić z wersji silosowej do wersji transportowej.
 
Kolejny model marki Pöttinger potwierdza pozycję lidera austriackiej firmy w produkcji przyczep zbierających. Oferta obejmującą 60 modeli daje możliwość klientom doboru odpowiedniej maszyny do ich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od warunków użytkowania; w górach czy na równinach, we wszystkich krajach od Europy Północnej po Europę Południową, od Ameryki po Azje. Każdy klient odnajdzie przyczepę dopasowaną do jego potrzeb. Dla przedsiębiorstw rodzinnych, usługodawców lub gospodarstw wielkoobszarowych – na nowoczesnych liniach montażowych powstają przyczepy dedykowane naszym Klientom.
Przyczepy Pöttinger są numer 1 na całym świecie.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *