Targi Rolnicze AGRO-PARK – czas wysłać zgłoszenie udziału!

Najlepszą lokalizację na Targach Rolniczych AGRO-PARK w Lublinie mają wystawcy, którzy swój udział zgłoszą najwcześniej. Kolejna edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK odbędzie się w dniach 3-4 marca 2018 roku na terenie Targów Lublin. Termin zgłoszeń mija 6 grudnia. Pozostało już niewiele czasu na to, by podjąć decyzję o udziale w tym ważnym dla branży rolniczej wydarzeniu.

Z pasji do rolnictwa… – to hasło bardzo dobrze opisuje Targi Rolnicze AGRO-PARK. – Dwudniowe spotkanie dla uczestników jest miejscem spotkań biznesowych, źródłem nowych ofert oraz platformą komunikacji i wymiany doświadczeń dla profesjonalistów. To również doskonały czas na to, by podzielić się z innymi swoją pasją – zapewnia Mirosław Wituch, dyrektor projektu ze strony Targów Lublin. Rolnicy, właściciele gospodarstw rolniczych, hodowcy oraz młodzież i studenci uczący się w szkołach o profilu rolniczym, znajdą tutaj szeroką ofertę maszyn, urządzeń dla rolnictwa, elementy budownictwa wiejskiego, chemię, nawozy i środki ochrony roślin, nasiona, wyposażenie budynków inwentarskich, pasze i dodatki paszowe, aparaturę kontrolno – pomiarową, a także doradztwo z zakresu finansów. Wzorem lat ubiegłych całość ekspozycji dopełni kiermasz produktów regionalnych. Wśród wystawców nie zabraknie również wiodących na rynku rolniczym wydawnictw.

Początek sezonu rolniczego

Marcowy termin, tuż przed szczytem sezonu, nie kolidujący z rozpoczęciem prac polowych, jest dobrym czasem na to, by podsunąć rolnikom  bezpieczne i bardziej komfortowe rozwiązania maszynowe. – AGRO-PARK to wydarzenie wspomagające rozwój i promocję polskiego rolnictwa. To  doskonały czas na poszukiwanie nowych rozwiązań, czerpanie inspiracji, zdobywanie wiedzy i spotkania ze znanymi w kraju specjalistami z branży rolniczej – mówi Łukasz Rachubiński, dyrektor projekty ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W 2017 roku AGR-PARK odwiedziło 27102 osób

Targi AGRO-PARK to dynamicznie rozwijająca się impreza. Potwierdzają to statystyki. W 2017 roku Targi odwiedziło 27102 osób. – Dotychczasowy sukces to wynik przemyślanej strategii projektu, profesjonalizmu organizatorów oraz skutecznej promocji – zapewnia Łukasz Rachubiński. – Wystawcy, którzy zgłoszą swój udział w wydarzeniu mogą liczyć na bardzo korzystną pod względem finansowym ofertę, która usatysfakcjonuje każdego z przedsiębiorców – dodaje. Zgłoszone do udziału w Targach firmy będą mogły wcześniej promować nowości produktowe, które zostaną zamieszczone m.in. na stronie internetowej.

Dofinansowanie przyjazdu dla grup

By ułatwić poruszanie się po terenie Targów Lublin oraz skrócić czas dotarcia do dostawców, pawilony wystawiennicze będą podzielone tematycznie. Uwzględniając potrzeby wystawców, dla których prowadzenie rozmów handlowych, to główny cel udziału w targach, organizatorzy zadbają o obecność profesjonalistów. Rolników do udziału w targach zachęci nie tylko różnorodna oferta przygotowana przez wystawców, ale i ciekawie zapowiadające się seminaria. Wstęp na Targi jest bezpłatny. Organizatorzy przewidują również korzystne dofinasowanie przejazdu dla grup zorganizowanych.  Grupę liczącą minimum 12 osób należy zgłosić najdalej do połowy lutego 2018 roku.
Więcej informacji na www.agropark.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *