Targi Rolne ZAGRODA w Ostródzie

W dniach 26-27 października br. obiekty wystawiennicze EXPO Mazury w Ostródzie gościły Targi Rolne Zagroda wraz z towarzyszącą Warmińsko-Mazurską Wystawą Zwierząt Hodowlanych.

 

Targi rolne oraz Wystawa Zwierząt Hodowlanych, to duże wydarzenie skierowane do przedsiębiorców i rolników zajmujących się hodowlą zwierząt. Targi odbywały się pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem przybyłych z całego kraju rolników, którzy mogli poznać najnowsze trendy w hodowli zwierząt gospodarskich oraz najlepsze i najwydajniejsze zwierzęta z Warmii i Mazur.

Swoją obecnością targi zaszczycili Poseł do Parlamentu Europejskiego Krzysztof Jurgiel, Poseł RP Zbigniew Babalski oraz Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie był obecny na wydarzeniu ze stoiskiem Polska Smakuje, gdzie zainteresowani rolnicy mogli zapoznać się ze wszystkimi programami administrowanymi przez KOWR oraz z promocją polskiej żywności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *