Szukamy najlepszego serwisu – już po raz 5 ruszył konkurs SERWIS NA MEDAL.

Konkurs SERWIS NA MEDAL po raz pierwszy przeprowadzony został w 2011. Od kilku lat organizowany jest w cyklu dwuletnim i właśnie po rocznej przerwie w tym roku przyszedł czas na kolejna rywalizację. Organizatorem i pomysłodawcom konkursu jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Podstawowym celem konkursu jest wyłonienie najlepszego zakładu serwisowego maszyn rolniczych w Polsce w roku 2017. Organizatorowi zależy również na tym, by podkreślić rolę i znaczenie serwisu technicznego w eksploatacji maszyn rolniczych, propagować usługi serwisowe, jako ważny obszar działalności gospodarczej oraz stymulować rozwój zakładów serwisowych.

W konkursie mogą brać udział zakłady prowadzące działalność gospodarczą w zakresie obsługi technicznej maszyn rolniczych i dysponujące do tego celu wydzielonymi i odpowiednio wyposażonymi stanowiskami.

Do 15 maja zakłady serwisowe, chcące wziąć udział w rywalizacji mają czas, by przesłać wypełniona ankietę i zgłosić się do konkursu, który tak jak w poprzednich edycjach przebiegać będzie dwuetapowo. Po przesłaniu ankiet komisja konkursowa wybierze pięciu finalistów. Zakłady zakwalifikowane do finału, wezmą udział w drugim etapie, czyli wizytacji komisji konkursowej, której celem będzie weryfikacja informacji zawartych w dokumentach złożonych w pierwszym etapie przez finalistów, dokonanie dodatkowej ankiety oraz przeprowadzenie testu teoretycznego przez wskazanego pracownika serwisu.

Na trzy najlepsze zakłady serwisowe czekają atrakcyjne nagrody pieniężne. Wręczenie nagród i oficjalne ogłoszenie wyników będzie miało miejsce podczas tegorocznej wystawy AGRO SHOW w Bednarach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *