Syngenta prezentuje Turbo Pak

Syngenta, jeden ze światowych liderów w produkcji środków ochrony roślin, z dumą prezentuje nowe kompletne rozwiązanie fungicydowe – Turbo Pak będący połączeniem dwóch niezawodnych produktów: Tern® 750 EC oraz Plexeo® 60 EC. W nadchodzącym sezonie firma stawia na skuteczną ochronę, która jest możliwa dzięki połączeniu dwóch substancji czynnych o dwóch różnych mechanizmach działania.  Chorób grzybowych mogących pojawić się wiosnąnie należy bagatelizować, a nowe rozwiązanie to gwarancja skuteczności, której szukają rolnicy.

Turbo Pak cechuje się elastycznym termin stosowania – już od pierwszego kolanka aż do końca fazy kłoszenia. Substancja czynna zawarta w produkcie Tern® 750 EC wykazuje działanie zapobiegawcze i interwencyjne, skutecznie przeciwdziałając mączniakowi prawdziwemu zbóż i traw. Plexeo® 60 EC natomiast przeznaczone jest do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego i wyniszczającego, zwalczając fuzariozę kłosów czy septoriozę paskowaną liści. Rozwiązanie Turbo Pak to nowość gwarantująca wysoką skuteczność, w szczególności na pierwsze kolanko podczas pierwszych wiosennych zabiegów.

Mącznik prawdziwy jest jedną z najgroźniejszych chorób grzybowych zbóż. Rozwijając się aktywnie w szerokim zakresie temperatur przy wysokiej wilgotności powietrza może wyraźnie osłabić kondycję roślin, co finalnie przekłada się na utratę plonu. Nowe rozwiązanie Syngenta Polska to odpowiedź na potrzeby roślin – Turbo Pak ochroni przed infekcją, a także je wzmocnia.

Turbo Pak dostępny jest w dwóch gotowych wersjach:
pakiet na 2,5ha
pakiet na 12,5ha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *