Steyr gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

STEYR, austriacka marka i wiodący producent maszyn rolniczych to nie tylko najwyższej jakości produkty i zestaw wartości przekazywany klientom. To także szereg inicjatyw i udział w różnego rodzaju wydarzeniach społecznych i akcjach dobroczynnych. Rok 2022 marka STEYR rozpoczyna
od wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Aby wspomóc to coroczne przedsięwzięcie i już niemal tradycję – marka zdecydowała się zorganizować szereg aukcji charytatywnych we współpracy z autoryzowanymi Dealerami. Tylko w styczniu, w całej Polsce można wylicytować wybrane ciągniki STEYR do pracy od świtu do zmierzchu w swoim gospodarstwie.

To doskonała okazja dla wszystkich rolników i właścicieli gospodarstw, aby przekazać pieniądze na szczytny cel, ale także przetestować najnowsze ciągniki we własnych gospodarstwach i we własnych warunkach.

Już się rozpoczęło – wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia aukcji wystawionych we współpracy z Autoryzowanymi Dealerami, a także do bieżącego obserwowania fanpage’a marki.

Fundusze zebrane w ramach 30 edycji Orkiestry zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci, a 100% wylicytowanych kwot w aukcjach marki STEYR trafi do Fundacji.

 

 

 

 

 

Steyr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *