Śmietanka 42% od OSM Piątnica – śmietana do domowego masła

Spełniając oczekiwania miłośników tradycyjnych przepisów oraz metod kulinarnych, OSM Piątnica wprowadziła na rynek nowość – Śmietankę 42%. Produkt to pierwsza w Polsce śmietanka o tak wysokiej zawartości tłuszczu, zawierająca wyłącznie śmietankę pasteryzowaną. Idealna do wyrobu domowego masła, świetnie sprawdzi się również do ubijania, wypieków, ciast i deserów.

Pójdzie Ci jak po maśle!
Domowe kremy, pieczenie własnego chleba, czy swojskie masło – ostatnimi czasy bardzo popularne stało się przygotowywanie tradycyjnych wyrobów w zaciszu własnej kuchni. Nie zapominając o celebrowaniu chwili i delektowaniu się potrawami wspólnie z najbliższymi, starannie wybieramy produkty najwyższej jakości. W ten trend doskonale wpisuje się Śmietanka 42% od OSM Piątnica, całkowicie naturalna, uzyskana z mleka od krów karmionych paszami bez genetycznie zmodyfikowanych organizmów. To pierwszy tego typu produkt na rynku. Wysoka zawartość tłuszczu sprawia, że Śmietanka 42% jest idealnym wyborem do ubijania i wyrobu delikatnego masła o śmietankowym smaku. Świetnie sprawdza się także jako dodatek do wytrwanych potraw, sosów i zup oraz słodkich deserów. Idealnie podkreśla smak, nadając równocześnie kremową konsystencję słonym i słodkim daniom.

Uniwersalna Śmietanka 42% przypadnie do gustu wszystkim pasjonatom gotowania. Zarówno tym, którzy doceniają potrawy przygotowywane z pieczołowitością, według tradycyjnych receptur, jak i wielbicielom kulinarnych eksperymentów.

Proste przepisy na masła smakowe oraz potrawy z ich użyciem dostępne są na dedykowanej stronie: www.domowemaslo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *