Śliwka kalifornijska w Dubaju!

Świat kieruje się do Kalifornii po suszone śliwki, podobnie branża kalifornijska kieruje się do świata. W lutym br. California Prune Board weźmie udział w targach Gulfood 2020.

To jedno z kluczowych globalnych wydarzeń dla biznesu spożywczego, liczne odwiedzane także przez polskie firmy.
Dobry start
Początek roku jest czasem zarówno na podsumowanie jak i przewidywanie trendów. Nie ma lepszego miejsca na rozmowę o globalnych prognozach rynkowych niż targi, które odwiedza ponad 100 tys. gości związanych z biznesem spożywczym z całego świata. Gulfood 2020 obędzie się, w dniach 16-20 lutego br. w Dubai World Trade Center. W amerykańskim pawilonie specjalne stoisko przygotowuje California Prune Board (CPB). Organizacja ta reprezentuje branżę, która odpowiada za 40 proc. światowego zapotrzebowania na śliwkę suszoną oraz  99 proc. produkcji w USA. Na wystawie CPB zaprezentuje to z czego słynie na całym świecie, czyli śliwkę kalifornijską – unikalny owoc o niezwykłym smaku, jakości oraz różnorodności kulinarnej. Wydarzenie będzie okazją do osobistego spotkania ekspertów odpowiedzialnych za rynki Europy, Azji oraz USA.  
Jak mówi Kevin Verbruggen, dyrektor marketingu w California Prune Board (Europe) – „Stale pracujemy nad tym aby wspierać rynki na całym świecie. Aktywnie uczestniczymy
w kluczowych wydarzeniach branżowych w Niemczech, Włoszech czy w Polsce. Tym razem zapraszamy na nasze stoisko w czasie targów w Dubaju. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń oraz osobistego nawiązania nowych relacji biznesowych. To nie przypadek, że śliwki kalifornijskie dostępne są na rynkach całego świata. Owoc ten wpisuje się w globalne trendy spożywcze, które kładą nacisk na jakość, bogactwo składników odżywczych oraz naturalność. Zapraszamy do amerykańskiego pawilonu aby doświadczyć tego osobiście!”
Ciekawe projekty
California Prune Board, od kilku lat prowadzi program marketingowy w Polsce oraz liczne projekty promocyjne, biznesowe a także badania żywieniowe na cały świecie. Niedawno na rynku amerykańskim pojawił się innowacyjny baton energetyczny Fourpoints®. Oryginalne śliwki kalifornijskie odegrały w tym produkcie kluczową rolę, wnosząc świeży smak oraz wyjątkowe właściwości odżywcze stanowiące dobre źródło energii. Ponadto obecnie we Włoszech dostępna jest limitowana edycja czekoladek walentynkowych ze śliwkami kalifornijskimi z linii „Passion
& Sensitivity”. Kreatorem tego specjalnego projektu jest włoski wytwórca czekolady Stefano Collomb.   
Stoisko California Prune Board, zlokalizowane będzie w amerykańskim pawilonie, stanowisko
S2-338 w Sheikh Saeed Hall 2. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *