Serek Wiejski bez laktozy od OSM Piątnica – smaczny element zdrowej diety

OSM Piątnica wprowadziła do swojej oferty długo wyczekiwaną nowość – Serek Wiejski bez laktozy. Specjalna wersja sztandarowego (wytwarzanego od ponad 25 lat!) produktu spółdzielni to jednocześnie kolejna propozycja stworzona z myślą o osobach zmagających się z nietolerancją laktozy. Serek Wiejski bez laktozy stanowi źródło ważnych składników odżywczych i witamin. Co ważne, zachowuje naturalny, mleczny smak znany z klasycznej wersji!

W ubiegłym roku spółdzielnia poszerzyła swoją ofertę produktową o Wiejskie bez laktozy 1L. Obie propozycje OSM Piątnica, w przeciwieństwie do innych wyrobów dedykowanych osobom na diecie bezlaktozowej, nie mają charakterystycznego, słodkawego posmaku. To ogromna zaleta – sałatki i desery przyrządzone z Serkiem Wiejskim bez laktozy będą miały idealny, pożądany smak.

Gwarancja jakości
Oryginalny smak Serka Wiejskiego bez laktozy to zasługa nowoczesnych metod produkcji, m.in. pasteryzacji w niskiej temperaturze, dzięki czemu produkty zachowują wszystkie wartości odżywcze i walory smakowe. Serek Wiejski bez laktozy to doskonałe źródło wielu wartościowych składników odżywczych, których zwykle brakuje w diecie osób unikających produktów mlecznych. Porcja serka zawiera dużo białka i naturalnego wapnia odpowiadających za budowę oraz regenerację mięśni i układu kostnego. Produkt stanowi również źródło witamin z grupy B, szczególnie B1, B2 i B12, odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i krążenia. Wprowadzając do jadłospisu Serek Wiejski bez laktozy, mamy pewność, że zapotrzebowanie organizmu na ważne składniki odżywcze zostanie zaspokojone.

Szybko, ale zdrowo
Serek Wiejski bez laktozy to pełnowartościowa i uniwersalna przekąska gotowa od razu do spożycia. Dzięki wygodnemu opakowaniu zabierzemy go do pracy czy szkoły. Serek

jest bardzo sycący. Świetnie komponuje się z różnorodnymi smakami. Doskonały z owocami, dżemami, młodymi warzywami lub ziołami, stanowi ciekawy dodatek do sałatek oraz deserów. Jako produkt nisko przetworzony, jest zdrową przekąską, po którą możemy sięgnąć bez wyrzutów sumienia. To doskonałe uzupełnienie codziennego jadłospisu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *