SaMASZ prezentuje nowości na targach Agromek i Agrama

Na przełomie listopada i grudnia, podczas targów Agrama w Szwajcarii i Agromek w Danii SaMASZ zaprezentował zarówno dobrze znane maszyny zielonkowe i komunalne, jak również nowości. Premierą, która budziła ogromne zainteresowanie wśród zwiedzających, była kosiarka dyskowa.

Alpina 300. Maszyna ze względu na specjalnie skonstruowany zaczep pod ciągniki górskie, kopiowanie terenu w trzech płaszczyznach oraz nisko i blisko położony punkt ciężkości doskonale sprawdza się na górzystych terenach Alp. Kosiarka posiada wytrzymałą konstrukcję. Została wyposażona w lekką listwę tnącą LiteCUT testowaną na łąkach całego świata.     

SaMASZ prezentował na stoisku również maszyny komunalne, jak np. nośnik hydrauliczny Fisher i gamę pługów do odśnieżania. – Duński rynek jest trudnym rynkiem, wymaga on dużo czasu do przekonania klientów, którzy szukają głównie dużej wydajności – poinformował nas Karol Wdziękoński Dyrektor Sprzedaży i Marketingu SaMASZ.
Firma SaMASZ eksportuje swoje maszyny do 50 krajów na świecie, a przychody z eksportu stanowią ok. 60% wartości sprzedaży. Największym rynkiem zbytu są Niemcy. Wartość sprzedaży w tym regionie stanowi prawie 30 % całego eksportu.

Joanna Lisowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *