Rusza sklep online Agrarada

Firma Agrarada uruchomiła międzynarodowy sklep internetowy dostarczający oryginalne części zamienne do maszyn  takich marek jak Grimme, Asa-Lift, Holaras, Ferbo, Vaia, itp.
 

Możliwość szybkiego dostarczania części do maszyn rolniczych ma obecnie bardzo duże znaczenie. Firma Agrarada zainwestowała znaczne środki w system internetowy powiązany z magazynem części zamiennych, który jest otwarty przez całą dobę.
 
Johan Kruijthoff, współwłaściciel polskiej firmy Agrarada  i  jednocześnie współwłaściciel holenderskiego przedsiębiorstwa rolniczego Novifarm – wie z własnego doświadczenia, jak ważna w rolnictwie jest możliwość szybkiego zamówienia i otrzymania części. Ponadto – zamawianie towarów online staje się obecnie coraz bardziej powszechne. Do tej pory nie było specjalistycznego sklepu internetowego z częściami do maszyn rolniczych tego typu. Razem ze swoim wspólnikiem panem Arkadiuszem Brzyskim i menadżerem ds. serwisu i części panem Fabianem Kieczką, Johan uruchomił międzynarodowy sklep internetowy oferujący szereg oryginalnych części zamiennych do takich marek jak Grimme, Asa-Lift, Holaras, Ferbo, Vaia, itp. Sklep internetowy jest aktualizowany codziennie.
 
Korzyści wynikające z zamawiania części online w firmie Agrarada:
• całodobowa dostępność
• widoczna aktualna ilość części w magazynie
• łatwe zamawianie przez internet i telefon
• szybka dostawa w całej Europie
• konkurencyjne ceny
 
Johan i Arkadiusz zajmują się sprzedażą produktów w ofercie Agrarada z siedzibą  w Polsce od 1999 roku. Agrarada specjalizuje się w maszynach rolniczych począwszy od uprawy, poprzez sadzenie, zbiór, i przechowywanie ziemniaków a także cebuli, marchwi, oraz innych warzyw a także buraków cukrowych. W ciągu tych lat Johan zdobył ogromne doświadczenie praktyczne jako współwłaściciel holenderskiej firmy rolniczej Novifarm (www.novifarm.nl). W 2017 roku firma Novifarm została wyróżniona tytułem rolniczego przedsiębiorstwa roku. Arkadiusz i Fabian zbierali swoje doświadczenia zawodowe podczas pracy w Niemczech.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *