Rolimpex S.A. w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2017

Firma Rolimpex S.A –największa polska firma sektora nasiennego, po raz pierwszy w historii swojej działalności, znalazła się w rankingu „Gazele Biznesu”. W plebiscycie wyróżniane są najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Tegoroczna edycja wydarzenia była już 18.

 „Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, sporządzane co roku przez „Puls Biznesu”. Projekt realizowany jest od 2000 roku, a jego celem jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. W tegorocznym zestawieniu firm o największym potencjale, znalazło się także przedsiębiorstwo ROLIMPEX S.A.

– Znalezienie się w tym rankingu to dla nas szczególne wyróżnienie. Przez ponad 10 lat istnienia naszej grupy nasiennej staramy się spełniać oczekiwania i zaspokajać potrzeby naszych Klientów poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów i wszelkich porad związanych z naszą działalnością. Znalezienie się na liście „Gazeli Biznesu” z pewnością będzie miało wpływ na dalszy rozwój naszej firmy, a także kontakty z obecnymi i przyszłymi kontrahentami – mówi Kazimierz Boniecki, prezes firmy Rolimpex S.A.

W corocznej odsłonie rankingu analitycy i eksperci badają wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji weryfikowane były wyniki osiągnięte w okresie 2014, 2015 i 2016. O tytuł „Gazeli Biznesu 2017” mogły ubiegać się firmy, które spełniły wszystkie ściśle określone kryteria, w tym: rozpoczęły działalność przed rokiem 2014 i prowadziły ją nieprzerwanie do 2017 roku, w roku bazowym 2014 ich przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych, w latach 2014-2016 z roku na rok odnotowywały wzrost przychodów ze sprzedaży i ani razu nie odnotowały straty. Dodatkowo firmy musiały umożliwić analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *