Rekordowe Plony i bony

Dobiegła końca IV edycja konkursu Plony i bony organizowanego przez ANWIL włocławską spółkę z Grupy ORLEN. Tegoroczna odsłona akcji spotkała się z rekordowym zainteresowaniem rolników. Organizatorzy nagrodzili łącznie 878 osób – a troje z nich odebrało nagrody główne w siedzibie chemicznej spółki. W poniedziałek, 16 grudnia zobaczyli oni także z bliska, jak produkowane są nawozy w ANWILU.

Ze względu na ponadprzeciętne zainteresowanie rolników udziałem w konkursie, włocławski producent nawozów azotowych zwiększył kwotę przeznaczoną w tym roku na nagrody gwarantowane z zaplanowanych 300 000 zł do 490 000 zł, dzięki czemu otrzymało je prawie 900 laureatów z całej Polski. Kartami zakupowymi o wartości 5 000 zł, 10 000 zł oraz 15 000 zł organizatorzy obdarowali tych najbardziej kreatywnych uczestników konkursu, którzy w oryginalny sposób dokończyli zdanie: „Z nawozami firmy ANWIL moje uprawy…”.

– Tegoroczna edycja okazała się rekordowa pod każdym względem. W tym roku nie tylko pula nagród była większa niż łączna ich wartość w trzech poprzednich odsłonach konkursu, trzykrotnie zwiększyło się też grono zwycięzców. Tak duże zainteresowanie udziałem w akcji było dla nas miłym zaskoczeniem, dlatego wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a tych, którzy nie zdążyli przysłać nam swojego zgłoszenia zachęcamy do udziału w kolejnej, jubileuszowej edycji konkursu w 2020 roku – mówi Elżbieta Jabłońska, Kierownik Biura Marketingu ANWIL S.A.

Uroczystość wręczenia nagród głównych, podczas której zwycięzcy konkursu zwiedzili teren zakładu ANWIL, odbyła się w poniedziałek, 16 grudnia.

Lista laureatów znajduje się na stronie internetowej www.plonyibony.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *