Pył jest bez szans – odkurzacze Kärcher NT Tact

Uniwersalne odkurzacze NT Tact marki Kärcher są niezastąpione w rolnictwie, gdzie mamy do czynienia z dużą ilością pyłu. Dzięki systemowi Tact odkurzacze zachowują dużą siłę ssania, filtr odkurzacza jest na bieżąco oczyszczany a odkurzacz może pracować bez przerw nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wyposażone pod kątem rolnictwa

Aby sprostać trudnym warunkom pracy w gospodarstwie odkurzacze NT Tact zostały wyposażone w wytrzymałe obudowy, wzmocnione zbiorniki na zanieczyszczenia oraz specjalnie zaprojektowane zderzaki chroniące je przez przypadkowymi uderzeniami. System Tact sprawia, że w stałych odstępach czasu, co 15 sekund, filtr odkurzacza jest przedmuchiwany silnym podmuchem powietrza zwrotnego. To sprawia, że nie zatyka się on nawet podczas odkurzania dużych ilości drobnego pyłu, jaki spotykamy w rolnictwie, a zwłaszcza w procesie uprawy roślin.

Płaski, łatwy w montażu i demontażu filtr główny

Wszystkie nowe odkurzacze NT Tact posiadają płaski filtr falisty w kasecie. Dzięki temu łatwo go bezpyłowo wymienić. Odkurzacze NT Tact są certyfikowane do zbierania pyłu klasy L co oznacza 99% wydajność w filtracji pyłu (zgodnie z normą EN 60335-2-69).

Nowe modele

NT 50/1 Tact Te L, NT 40/1 Tact Te L, NT 30/1 Tact Te L  to wydajne, skuteczne urządzenia, z ulepszonym systemem oczyszczenia filtra Tact. Nowy system Tact posiada dwa tryby częstotliwości pracy, dzięki czemu może działać w różnych odstępach czasu a jeśli nie chcemy z niego korzystać można go również całkowicie wyłączyć. Nowością są także bagnetowe i klipsowe łączenia, które zapewniają łatwe i pewne mocowanie wszystkich elementów wyposażenia odkurzaczy. Wzmocnione metalowe rolki przednie sprawiają, że urządzenia radzą sobie w każdych warunkach. Wymiana filtra także została w tych modelach usprawniona i odbywa się teraz bez kontaktu z zanieczyszczeniami. NT 50/1 Tact Te L, NT 40/1 Tact Te L, NT 30/1 Tact Te L  mogą również zbierać płyny, co sprawia, że zakres ich zastosowań zwiększa się. Wszystkie modele posiadają gniazdo do podłączenia elektronarzędzi i pojemne zbiorniki odpowiednio  (50, 40 i 30 l ).

W wyposażeniu standardowym odkurzaczy: dwie ssawki: podłogowa i szczelinowa, torebka flizelinowa, automatyczny wyłącznik przy maksymalnym poziomie zebranej cieczy, automatyczny system włączania i wyłączania przez elektronarzędzie,  płaski filtr falisty, system Tact oraz listwa odbojowa. Długość węża w tych modelach wynosi 4 metry.

Dodatkowo odkurzacz NT 50/1 Tact Te L posiada wąż spustowy (olejoodporny) oraz uchwyt prowadzący.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *