Promocja ciągników John Deere

100 prezentów do ciągników powyżej 100 KM!

Z okazji 100-lecia produkcji ciągników, amerykański producent przygotował dla klientów specjalną promocję, w której do każdego zakupionego ciągnika powyżej 100KM przeznaczony jest prezent – szafka/skrzynka narzędziowa za 1zł netto dla gospodarstwa. Oferta trwa do 31.07.2018 roku.
Dokładnie 14 marca 1918 roku, John Deere rozpoczął produkcję swoich pierwszych ciągników, wykupując Waterloo Gasoline Engine Company – jednego z pierwszych na świecie producentów ciągników spalinowych „Waterloo Boy”. Od tej pory firma rozpoczyna marsz w kierunku światowego potentata w branży rolniczej.
– 100 lat od wyprodukowania pierwszego ciągnika z logotypem John Deere to doskonała okazja, aby zaproponować naszym klientom specjalną promocję. Chcemy razem z nimi świętować tą ważną dla nas rocznicę, dlatego też każdy klient, który zakupi ciągnik powyżej 100KM w okresie obowiązywania promocji, otrzyma od John Deere ponad sto prezentów, które będą znajdowały się w specjalnych skrzynkach narzędziowych – mówi Piotr Dziamski z John Deere Polska.
Takie pełne wyposażenie, będzie przydatne na wiele lat  w codziennych obowiązkach w domu, czy też warsztacie.
Zestawy narzędziowe John Deere zostały przygotowane we współpracy z firmą King Tony. Zakres dostępnych narzędzi jest bardzo szeroki i powinien zaspokoić potrzeby większości klientów. W zestawach znajdują się standardowe i głębokie nasadki, odwracalny mechanizm zapadkowy i akcesoria, zestawy kluczy nasadowych, płasko-oczkowych lub imbusowych, szczypce, młotki, pilniki, zestawy wybijaków, obcinaki, piły oraz taśmy miernicze.
W zależności od posiadanego modelu ciągnika, klient otrzyma odpowiedni zestaw narzędziowy. I tak do ciągników o mocy 100 KM i powyżej serii: 5G, 5M, 5R, 6MC/RC, 6M przeznaczona jest skrzynka ze 114 elementami wyposażenia. Nieco więcej elementów, dokładnie 172, przewidzianych jest do ciągników serii 6R. Natomiast do największych modeli: 7R i 8R/RT i 9R/RT/RX przewidziano wózek narzędziowy wyposażony w szuflady (5 małych i 2 duże) zamontowane na gładkich prowadnicach z łożyskami kulkowymi. Wszystko na 4 kółkach, w tym dwóch prowadzących z hamulcami. Maksymalne obciążenie takiego wózka wynosi 360 kilogramów.
Oferta promocyjna obejmuje nowe ciągniki John Deere o mocy znamionowej / nominalnej bez IPM  (wg normy 97/68EC) 100 KM i wyższej zamówione w okresie od 12.04.2018 do 31.07.2018.
Dodatkowo oprócz narzędzi, amerykański producent oferuje dla ciągników serii 7R oraz modeli 6230R i 6250R (zamówionych w okresie od 02.05.2018 do 31.07.2018) 3 lata ochronygwarancyjnej z 1 zł netto. Koszt ochrony pogwarancyjnej będzie rozliczony rabatem do ceny ciągnika. Trzy letnia ochrona gwarancyjna składa się z jednego roku fabrycznej gwarancji i dodatkowo dwóch lat ochrony pogwarancyjnej PowerGard Protection Plus. W trakcie ochrony PowerGard roczna liczba przepracowanych motogodzin nie może przekroczyć 500 mtg w przypadku modeli 6230R i 6250R oraz 750 mtg w przypadku ciągników serii 7R. Skorzystanie z pogwarancyjnej ochrony PowerGard wymaga podpisanie kontraktu obsługowego obsługowego z Dealerem John Deere w Polsce.
Źródło: John Deere
Opracowała: Jolanta Malinowska-Kłos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *