Produkcja pasz białkowych w gospodarstwie

W dniu 13 marca 2018, Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu, Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Instytut Genetyki Roślin PAN w Poznaniu, Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa PIB Puławy zapraszają doradców rolniczych, rolników oraz osoby zainteresowane na konferencję nt.: „Produkcja pasz białkowych w gospodarstwie” realizowaną w ramach Uchwały Rady Ministrów z dnia 15 grudnia 2015 w sprawie ustanowienia Programu Wieloletniego pn.: „Zwiększenie wykorzystania krajowego białka paszowego dla produkcji wysokiej jakości produktów zwierzęcych w warunkach zrównoważonego rozwoju”.

Podczas konferencji przedstawione zostaną zagadnienia z zakresu hodowli, rozwoju produkcji i rynku rodzimych odmian roślin strączkowych, wpływu technologii uprawy na wyniki produkcyjne i ekonomiczne uprawy łubinu, grochu i soi, a także łącznego stosowania łubinu i poekstrakcyjnej śruty rzepakowej w mieszankach dla trzody chlewnej.

Konferencja odbędzie się w dniu 13 marca 2018 r. od godz. 10:00 do 14:00 w Centrum Wystawowo-Szkoleniowym w Sielinku k/Opalenicy.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać do 09.03.2018 r.,  na e-mail: poznan@cdr.gov.pl, fax: 61 820 19 71

lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63, 61-659 Poznań.

Osoba do kontaktu: Iwona Kajdan-Zysnarska tel. 61 823 20 81 w. 136, e-mail: i.zysnarska@cdr.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *