Prezentacja technologii Case IH zapewniającej najwyższą wydajność zbioru plonów

Doświadczanie marki Case IH oraz ogromne zaangażowanie w prace badawczo-rozwojowe sprawiły, że nasze systemy zbioru roślin uprawnych postrzegane są jako jedne z najbardziej skutecznych, niezawodnych i wydajnych technologii rolniczych na świecie. To także nieustanna współpraca z klientami pozwala nam na tworzenie rozwiązań gwarantujących maksymalną produktywność i eliminację strat w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach.

Niepodważalnym faktem jest także stwierdzenie, że jakość tkwi w sercu kombajnu. Stworzyliśmy więc najlepszy rotor, gwarantujący najwyższą jakość omłotu przy zbiorze każdej rośliny.

Wiemy jednak, jak istotną decyzją w pracy każdego rolnika jest zakup nowej maszyny. Aby umożliwić podjęcie przemyślanej decyzji, popartej autentycznymi faktami, przygotowaliśmy cykl sześciu spotkań, podczas których prezentujemy możliwości naszych najnowszych maszyn w warunkach polowych. Wraz z autoryzowanym Dealerem marki Case IH – Firmą Kisiel, spotkamy się w województwie lubelskim, aby wspólnie podziwiać niezwykłą wydajność jednego z naszych kombajnów – Axial-Flow® 8250 wyposażonego w 12 rzędowy heder.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną możliwości maszyny – naszego mistrza zbiorów, jakie uzyskaliśmy, dzięki nowej konfiguracji cepów zwiększającej przepustowość systemu omłotu i separacji, redukcję strat i zmniejszenie wrażliwości układu omłotu na zmieniające się warunki pracy. Ponadto, prace na polu wykonywane będą przez całą flotę marki Case IH; nie zabraknie także pokazów specjalnych i prezentacji nowego ciągnika z serii Optum AFS Connect™, nowej Pumy 240, a także Maxxuma 125.

Jesteśmy przekonani, że forma spotkań polowych z marką Case IH to niepowtarzalna okazja do weryfikacji „na żywo” zastosowanych technologii, a także możliwość do wymiany spostrzeżeń i cennych doświadczeń. Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem zachęcamy do śledzenia komunikatów na oficjalnym fanpage’u marki Case IH.

Źródło: Case IH

Opracowanie redakcyjne: Jolanta Malinowska-Kłos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *