Prestiżowe wyróżnienia dla Mlekpolu

Spółdzielnia Mleczarska z Grajewa, po raz kolejny, została doceniona przez Konsumentów oraz środowisko biznesowe.  Złote godło w rankingu Konsumencki Lider Jakości oraz czołowe miejsce w rankingu Złota Setka Rolnictwa to wyróżnienia, które potwierdzają pozycję lidera branży mijającego roku.

To dobry rok dla Mlekpolu. Spółdzielnia z Grajewa może poszczycić się pozycją lidera skupu mleka
w Polsce oraz  nowym rekordem na poziomie 1 miliard 800 milionów litrów. Cieszą nas również wszelkie nagrody i wyróżnienia, zarówno te, które przyznają eksperci, jak i te, które otrzymujemy od najważniejszych recenzentów naszych produktów, czyli Klientów–  cieszy się Małgorzata Cebelińska, Dyrektor Handlu Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie.

Najbardziej rozpoznawana marka mleka w Polsce „Łaciate” otrzymała złote godło i tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2018 w swojej kategorii. Badanie przeprowadzono pośród konsumentów, którzy jednoznacznie wskazali „Łaciate”, jako markę, która najlepiej wpisuje się w ich oczekiwania.

Środowisko biznesowe również docenia Mlekpol i jego dynamiczny rozwój. Już po raz drugi tygodnik Wprost opublikował Złotą Setkę Rolnictwa, w której wyłoniono największe w Polsce firmy branży rolniczej. Mlekpol znalazł się w Platynowej Piątce największych przetwórców żywności. W rankingu podkreślono polski kapitał Spółdzielni oraz przychody, które w tym roku przekroczyły 4 miliardy złotych.  

Otrzymane wyróżnienia, to ważny komunikat, że nasze działania pozytywnie ocenia zarówno rynek,
jak i sami konsumenci. W 2019 roku mamy zamiar kontynuować obraną strategię biznesową
i intensywnie rozwijać nasze portfolio produktowe – dodaje Małgorzata Cebelińska.   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *