Praktyczne układanie planów nawożenia w uprawach roślin rolniczych

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza doradców, pracowników izb rolniczych oraz nauczycieli szkół rolniczych na szkolenie „Praktyczne układanie planów nawozowych”.

Szkolenie odbędzie się w dniu 12 grudnia 2018 r. w CDR w Brwinowie ul. Pszczelińska 99. Szkolenie będzie obejmowało wykłady i warsztaty, mające na celu nabycie umiejętności z zakresu przygotowania planów nawozowych zgodnie z wymogami Prawa Wodnego.
 
Zajęcia poprowadzą:
• Leszek Ciemniak z CDR Brwinów oddział Radom, który przedstawi wymogi prawa wodnego wobec gospodarstw rolnych oraz aplikację do przygotowania planów nawozowych opracowaną przez CDR w Brwinowie
• Bogdan Kiedrowski, który zaprezentuje plan nawozowy swojego autorstwa (https://kiedrowski.wordpress.com)
• Piotr Woch – przedstawiciel SCHR, który omówi dobór nawozów i zasady ich stosowania oraz wymogi prawa wodnego realizowane przez SCHR.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi:
Dydaktyka (koszt obowiązkowy) 125 zł
Obiad 28 zł

Karty zgłoszenia prosimy przesłać do Pani Janina Dąbrowska j.dabrowska@cdr.gov.pl tel: 22-125-62-06 w terminie do 07.12.2018 r.
Osoba do kontaktu w sprawach merytorycznych: Łukasz Laskowski – tel. 22-125-62-71 email: l.laskowski@cdr.gov.pl
Jednocześnie zapraszamy Państwa na nadchodzące szkolenia:
• 11 grudnia 2018 – Uprawy konopi i możliwości kontraktacji na cele nasienne dla IWNiRZ w Poznaniu) i kontraktacja na cele „medyczne” (dla firmy Hempoland)
• 13-14 grudnia 2018 – Chów bydła mięsnego.

CDR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *