Pomysł last minute na Dzień Dziecka?

1. czerwca, Dzień Dziecka to szczególny dzień dla najmłodszych, którzy niczym w okresie przedświątecznym, oczekują prezentów i atrakcji. Z kolei dla dorosłych to często zagwozdka – na jaki prezent się zdecydować, by sprawić jak największą radość. Na szczęście, dosłownie kilka tygodni przed początkiem czerwca, premierę miał nowy zestaw LEGO® Technic™ Traktor John Deere 9620R 4WD.

Modele LEGO® Technic™ składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które stanowią przystępne wprowadzenie do świata inżynierii i działania maszyn, w tym przypadku rolniczej.

Zabawka wzorowana jest na prawdziwej maszynie z wielkimi kołami i przegubowym układem kierowniczym. Ma też przyczepę z wywrotką, możliwą do sprawnego rozładunku, idealną do przewożenia ciężkich ładunków. Jej koła dostosowane są do jazdy w trudnym terenie, a dyszel ma dodatkowy zawias, więc przyczepa może jechać po każdej powierzchni — nawet w górę i w dół stoków.

Zabawka zaprojektowana we współpracy z John Deere przeznaczona jest dla dzieci ośmioletnich i starszych, głównie z uwagi na mniejsze części (w sumie 390 klocków) oraz oczywiście większy stopień skomplikowania zastosowanych mechanizmów.

 

 

John Deere

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *