Pola Klasy S Syngenty dostępne online!

Spotkań polowych firmy Syngenta nikomu nie trzeba przedstawiać. W tym roku Pola Klasy S obchodzą okrągłe, 15. urodziny i z tej okazji firma uruchamia specjalny serwis internetowy, dający rolnikom możliwość odwiedzenia poletek pokazowych bez opuszczania własnego gospodarstwa.

Warszawa, 01-04-2020

Projekt Pola Klasy S Online to esencja wszystkiego, co rolnicy znają z tradycyjnych warsztatów polowych. Jednak dzięki możliwościom, jakie dają nowe technologie, lustracja pól, obserwacja kolekcji odmian upraw polowych, zapoznanie się z wynikami doświadczeń, a przede wszystkim skorzystanie z porad ekspertów, możliwe jest niemal od początku sezonu bez wychodzenia z domu.

Jak działa serwis Pola Klasy S Online? Eksperci Syngenta, wyposażeni w drony i kamery, odwiedzają siedem różnych lokalizacji, znanych rolnikom z tradycyjnych dni pola, i relacjonują na bieżąco przebieg wegetacji, efekty zastosowanej ochrony i nawożenia oraz przedstawiają rekomendacje dot. zabiegów zależnie od stanu upraw, presji szkodników i pogody. Odpowiadają także na bieżąco na pytania użytkowników.

„Zaglądamy pod każdy roślinę, sprawdzamy każdy korzeń i każde źdźbło – jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Naszą ambicją jest pokazanie okresu wegetacji w wirtualnej formie.” – zapewnia Jarosław Rawski, Ekspert Techniczny Syngenta.

Na potrzeby projektu Pola Klasy S Online firma stworzyła specjalną stronę internetową, która stanowi swoistą multimedialną bibliotekę rolniczą. Firma regularnie publikuje na niej materiały filmowe, a Internauci dostają komplet informacji pomagających im w bieżącym zarządzaniu swoim gospodarstwem. Zyskają również dostęp do eksperckich porównań skuteczności różnych rozwiązańi ich wpływu na wysokość plonowania.

Wszystkie najpotrzebniejsze informacje dostępne są za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Naszym celem jest, żeby Pola Klasy S Online uzbroiły każdego użytkownika serwisu w solidną dawkę wiedzy i praktyczne narzędzia do zastosowania na własnym polu. Pola Klasy S Online to kolejny, po wprowadzonych niedawno aplikacjach mojeINFOPOLE i NIEWYLEGAJ, krok firmy Syngenta w kierunku nowoczesnego rolnictwa cyfrowego.

Serwis Pola Klasy S Online dostępny jest pod adresem: www.syngenta.pl/polaklasys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *