Plony i bony na półmetku

Chociaż 3. edycja konkursu „Plony i bony”, organizowanego przez ANWIL,  nadal trwa, znamy już nazwiska rolników, którzy jako pierwsi zostali nagrodzeni w tegorocznej odsłonie zabawy. Znaleźli się na liście laureatów I tury, ponieważ spełnili dwa warunki postawione przez organizatorów – kupili co najmniej 3 tony saletry amonowej lub saletrzaku, a także w oryginalny sposób odpowiedzieli, z czym kojarzą im się nawozy azotowe produkowane przez ANWIL.

Włocławska spółka z Grupy ORLEN od początku ubiegłego roku organizuje konkurs „Plony i bony” dla rolników stosujących, wytwarzane przez nią, nawozy azotowe. Dzięki udziałowi w zabawie, gospodarze kupujący saletrę amonową i/lub CANWIL z magnezem lub/i CANWIL z siarką, mogą wygrać karty paliwowe do wykorzystania na stacjach PKN ORLEN.
W tym roku ANWIL zainaugurował trzecią edycją konkursu, w którym pula nagród wyniosła aż 200 000 zł. Warunkiem udziału w zabawie, poza rejestracją paragonu dokumentującego zakup co najmniej 3 ton nawozów włocławskiej firmy w terminie od 15 marca do 15 maja, jest dokończenie w oryginalny sposób zdania: „Nawozy firmy ANWIL…”.
Ze względu na dużą liczbę zarejestrowanych już zgłoszeń, organizatorzy postanowili podzielić proces wyłaniania zwycięzców na dwie tury, a tym samym na półmetku zabawy wręczyć pierwsze bony paliwowe. Listę laureatów wyłonionych spośród zgłoszeń zarejestrowanych w terminie od 15 marca do 15 kwietnia, można znaleźć na stronie internetowej www.plonyibony.pl
Rolnicy, którzy do tej pory nie zgłosili się do udziału w zabawie, nie stracili jeszcze szansy na wygraną. Konkurs trwa do 15 maja. Rejestracji można dokonać:
na stronie konkursu: www.plonyibony.pl,
dzwoniąc na infolinię konkursu 22 899 88 99,
wysyłając SMS o treści „TAK” pod nr 693 674 505,
wypełniając ulotkę w punkcie sprzedaży.
Kolejnych zwycięzców organizatorzy wyłonią ze zgłoszeń zarejestrowanych od 16 kwietnia do 15 maja. Lista ich nazwisk zostanie opublikowana 28 maja 2018 r. na stronie internetowej www.plonyibony.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *