Piątnica wśród najsilniejszych marek w Polsce!

Wyniki Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2017 dziennika Rzeczpospolita: Piątnica wśród najsilniejszych marek w Polsce!

Już po raz 14. dziennik Rzeczpospolita opublikował wyniki Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek. Jak wynika z tegorocznego zestawienia, swoją bardzo mocną pozycję ponownie potwierdziła Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy. Spółdzielnia zajęła 10. miejsce w Rankingu Siły Marki – zestawieniu 100 najsilniejszych marek, awansując tym samym z ubiegłorocznej 17. pozycji. Awans o siedem miejsc to efekt znakomitych wyników Piątnicy w kluczowych rankingach cząstkowych określających siłę marki.

Co decyduje o sile marki? Składają się na nią takie czynniki jak postrzeganie marki, relacje z klientami, pozycja rynkowa i rodzaj rynku. Wyniki każdej z marek ustalane są na podstawie badań opinii konsumentów.

Konsumenci doceniają Piątnicę

Ranking Siły Marki obejmuje 100 najsilniejszych polskich marek z różnych branż. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy zajęła 10. pozycję, odnotowując zarazem najlepszy wynik spośród wszystkich marek mleczarskich w Polsce. Spółdzielnia wyprzedziła takich gigantów jak m.in.: TVN, Orlen czy PZU. Co także warte podkreślenia, Piątnica uzyskała bardzo dobre wyniki w rankingach cząstkowych. W zestawieniu lojalności klientów zajęła wysokie 5. miejsce, poprawiając ubiegłoroczną 9. lokatę.  Również w rankingu postrzeganej wartości przez konsumentów Piątnica zajęła 7. miejsce – awans z 10. lokaty w poprzednim roku.

– Wyniki Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek Rzeczpospolitej to dowód, jak wielkim zaufaniem obdarzają nas konsumenci. Fakt, że w tak ważnych kategoriach jak lojalność klientów czy postrzegana jakość i wartość jesteśmy najwyżej ocenianą marką mleczarską, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Ten sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania i ciężkiej pracy bardzo wielu osób: naszych rolników dostarczających nam najlepszej jakości mleko i pracowników naszej spółdzielni. To wyróżnienie potwierdza, że codzienne starania są zauważane przez najważniejszych recenzentów: naszych konsumentów. – mówi Łukasz Kalinowski, wiceprezes OSM Piątnica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *