PERFORMER 3000 Agregat ścierniskowy do głębokiej uprawy gleby

Nowy PERFORMER do pracy z ciągnikami 200 do 350 KM.

Nowy, 3-metrowy model jest uzupełnieniem dotychczasowej gamy 4-, 5-, 6- i 7-metrowych agregatów ścierniskowych PERFORMER. PERFORMER 3000 jest jedną z pierwszych maszyn rolniczych z nowym europejskim certyfikatem zgodności z przepisami ruchu drogowego, który dopuszcza poruszanie się z prędkością do 40 km / h po drogach.

Tam, gdzie terminy agrotechniczne pozostawiają niewiele czasu, a gleba wymaga głębszej uprawy po żniwach, z pomocą przychodzi agregat ścierniskowy PERFORMER :

1. Kompleksowa uprawa gleby podczas jednego przejazdu: podczas krótkich okienek pogodowych PERFORMER zapewnia głębokie rozluźnienie
i doprawienie gleby w jednym przejeździe. Doskonale radzi sobie ze wszystkimi rodzajami resztek pożniwnych, dzięki możliwości sterowania pracą poszczególnych zespołów roboczych: talerze uprawowe, zęby i wał (mogą pracować wszystkie lub tylko wybrane). Przykładowo, podczas jesiennych zabiegów możliwe jest podniesienie wału.

2. Wydajna praca w każdych warunkach: od 2 lat firma KUHN oferuje nowe zabezpieczenie hydrauliczne Non-Stop, w którym punkt wyzwolenia można regulować do nacisku 900 kg, co zapewnia stabilną pracę, nawet w najtrudniejszych warunkach roboczych.

3. Optymalne zagęszczenie gleby: PERFORMER 3000 jest wyposażony w jeden z dwóch wałów w zależności od warunków roboczych: HD-Liner 700 zapewniający silniejsze zagęszczenie lub nowy, podwójny wał z pierścieniami o profilu „U” przeznaczonym do powierzchniowego zagęszczenia
z jednoczesnym spulchnianiem gleby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *