Paolo De Castro o Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

Paolo De Castro, Poseł do Europarlamentu, Pierwszy Wiceprzewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego jest zachwycony wysokim poziomem merytorycznym i organizacyjnym Forum Spółdzielczości Mleczarskiej.

Serdecznie polecam tematykę tegorocznego Forum, która skupi się na obecnym oraz przyszłym kształcie Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 r., aktualnym stanie sektora mleczarskiego, mechanizmach zabezpieczających i wspomagających dochody rolników
i przetwórców czy możliwościach stwarzanych przez krajowe i unijne fundusze inwestycyjne oraz wielu innych tematach. Zachęcam do udziału w XVI Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które jest doskonałą okazją, by porozmawiać na tematy związane z branżą mleczarską z tak znakomitymi gośćmi.”
– mówi Paolo De Castro.

Pełna wypowiedź Posła Paolo De Castro: https://www.youtube.com/watch?v=up7Ei9kkBeU

Jest mi niezmiernie miło, iż Forum Spółdzielczości Mleczarskie cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale także w Europie i na całym świecie. Świadczy o tym m.in. film z udziałem Europosła Paolo De Castro. Należy pamiętać, iż Forum to doskonałe miejsce do wymiany poglądów, myśli czy opinii związanych z sektorem mleczarskim. To właśnie podczas Forum powstają najefektywniejsze rozwiązania problemów sektora mleczarskiego.” – mówi Agnieszka Maliszewska, organizator Forum Spółdzielczości Mleczarskiej.

Zapraszamy do udziału w Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które odbędzie się w terminie 26-28 września 2018 r. w Serocku. W celu wzięcia udziału należy przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na: www.forum-mleczarskie.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *