Ostatnia szansa na rejestrację do XI Rankingu Spółdzielni Mleczarskich

Sprawdź w jakiej kondycji jest twoja spółdzielnia czy firma zajmująca się przetwórstwem mleka. Weź udział w XI Rankingu Spółdzielni Mleczarskich.

Po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, do czasu podpisania ewentualnej umowy o wolnym handlu relacje handlowe między tymi państwami będą definiowane przez zasady wynikające z członkostwa Wielkiej Brytanii oraz pozostałych krajów unijnych w WTO. Cła nałożone przez Wielką Brytanię na polski eksport będą równe stawkom stosowanym obecnie przez UE względem krajów trzecich – tak wynika z analiz ekspertów. Warto zaznaczyć, że Wielka Brytania jest trzecim największym odbiorcą naszych produktów mleczarskich. Jaki wpływ Brexit będzie miał na polskie firmy mleczarskie na razie trudno przewidzieć.

Można za to sprawdzić jaka jest kondycja spółdzielni mleczarskich i firm zajmujących się przetwórstwem mleka na tle konkurencji i nie tylko. Wystarczy wziąć udział w XI Rankingu Spółdzielni Mleczarskich, który jest dofinansowany z Funduszu Promocji Mleka. Trzeba się jednak pospieszyć, bo zgłoszenia przyjmowane są tylko do 30 czerwca 2017 r.
Celem Rankingu jest wyłonienie najbardziej dynamicznie rozwijających się podmiotów sektora mleczarskiego oraz laureatów kategorii specjalnych. Warto się do niego zgłosić już dziś! Udział jest bezpłatny, a niezależnie od miejsca, które dana firma zajmie w Rankingu, otrzyma raport zawierający osiągnięte wyniki.

Warunkiem uczestnictwa w XI Rankingu Spółdzielni Mleczarskich jest wypełnienie ankiety
i przesłanie jej do 30 czerwca 2017 r. do biura Polskiej Izby Mleka w wersji elektronicznej na: doradztwo@izbamleka.pl lub w wersji papierowej na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7/23, 15-213 Białystok. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.izbamleka.pl w zakładce Ranking 2017.

Rozstrzygnięcie XI Rankingu Spółdzielni Mleczarskich odbędzie się na uroczystej Gali podczas
XV Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, 18 października 2017 r. w Hotelu Narvil Conference
& Spa w Serocku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *