Oficjalna, polska premiera ciągnika Magnum™ AFS Connect™ – powitaj go razem z marką Case IH!

Rolnictwo to sztuka pokonywania codziennych wyzwań, poszukiwanie nowych możliwości i wytyczanie własnej drogi do celu. Sukces zapewniają nie tylko zdobyta wiedza i doświadczenie, ale również narzędzia oferujące niezależność i swobodę, której wymagasz.

To właśnie wolność dokonywania wyboru jest domeną nowej serii
Case IH Magnum™ AFS Connect™ oferowanej w wersji kołowej lub gąsienicowej Rowtrac, co daje w sumie 12, idealnie dopasowanych do potrzeb, modeli. W nowej serii Magnum™ AFS Connect™ po raz pierwszy wykorzystana została technologia autonomicznego pojazdu koncepcyjnego (ACV). Wszystkie modele nowej serii Magnum mają mocno odświeżoną kabinę z nowymi drzwiami na całej długości oraz systemem wejścia bezkluczykowego. Dobrze znane rozwiązania stosowane przez Case IH, takie jak wyświetlacze informacyjne na słupku, podłokietnik Multicontroller czy wyświetlacz AFS, zostały udoskonalone z myślą o jeszcze większym komforcie obsługi. Wszystko to podkreśla nowoczesny kierunek rozwoju marki oraz jej produktów.

Już 10 grudnia 2019 roku seria ciągników marki Case IH Magnum™ AFS Connect™ doczeka się swojej oficjalnej, polskiej premiery w wielkim stylu. Wspólnie powitamy maszynę, dzięki której już zawsze będziesz mógł pracować wydajnie i precyzyjnie… na własnych zasadach!

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00. W programie eventu znajdzie się m.in. prezentacja historii serii Magnum, która cieszy się już przeszło 40-letnią tradycją. Gości zaprosimy także do strefy poświęconej kombajnom Case IH Axial-Flow® oraz strefy dedykowanej Case IH Magnum™. Kluczem programu będzie uroczyste odsłonięcie gwiazdy wieczoru, czyli ciągnika Case IH Magnum™ AFS Connect™. Po prezentacji, uczestników zaprosimy na wspólną kolację, networking, a także celebrację przewidzianą aż do północy. W celu uzyskania informacji o zaproszeniach, prosimy o kontakt z najbliższym autoryzowanym Dealerem marki Case IH. Wyjątkowe odsłonięcie Case IH Magnum™ AFS Connect™ będzie transmitowane na oficjalnym kanale Case IH Polska na platformie Facebook.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *