Od czerwca można składać zamówienia na URSUSA C-375

Nowy model ciągnika rolniczego URSUS C-375 będzie w ofercie w czwartym kwartale 2019 r. Jednak już w czerwcu można składać na niego zamówienia. Nowa maszyna wyróżnia się dużą zwrotnością i wygodą pracy operatora.

URSUS S.A. oferuje swoim klientom wiele nowych modeli maszyn, które są dobrym połączeniem wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny. Przykładem, który potwierdza tą strategię firmy jest nowy model 75-tki.
– Sercem Ursusa C-375 jest czterocylindrowy silnik D3400TCI1, który spełnia normę emisji spalin Stage IIIB. Turbodoładowaną jednostkę z chłodnicą powietrza uzupełnia skrzynia 16 x 16 z rewersem elektrohydraulicznym i biegami pełzającymi. Możliwość zamontowania różnego rodzaju ogumienia, a także szeroki wachlarz rozmiarów kół ciągnika sprawia, że znajdzie on wszechstronne zastosowanie nie tylko w pracach polowych, ale również w sadownictwie czy pracach komunalnych – mówi Marek Włodarczyk, Doradca Zarządu ds. Technicznych w URSUS S.A.

Ciągnik rolniczy C-375 charakteryzuje się też bogatym wyposażeniem standardowym, co przekłada się na duży komfort pracy. W standardzie jest klimatyzacja z trzystopniową regulacją, a także ogrzewanie konieczne w chłodniejsze dni. W środku maszyny znajduje się regulowany i amortyzowany fotel, radio i odtwarzacz CD, a także boczny schowek z gniazdem 12V i uchwyt na kubek.
– Mamy nadzieję, że nowa 75-tka dzięki zastosowanym rozwiązaniom ułatwiającym pracę i zapewniającym komfort operatora spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – dodaje Marek Włodarczyk.

Dodatkowe informacje o modelu URSUS C-375:
1. prędkość maks. 40 km/h,
2. gniazda układu hydrauliki zewnętrznej,
3. joystick do sterowania ładowaczem czołowym w wyposażeniu standardowym,
4. instalacja pneumatyczna hamulców przyczep: 1- i 2 przewodowa – w wyposażeniu standardowym,
5. górny, regulowany zaczep transportowy oraz zaczep rolniczy – w wyposażeniu standardowym,
6. zewnętrzne sterowanie ramionami TUZ (3-punktowy zestaw przycisków),
7. układ przeniesienia napędu 4 x 4,
8. udźwig podnośnika do: 2240 kg,
9. kabina sześciosłupkowa o doskonałej widoczności z uchylnymi bocznymi szybami,
10. cena katalogowa: 117.400,00 zł netto.

Więcej danych oraz kontakt z naszym przedstawicielem handlowym na: https://www.ursus.com/pl/produkt/ursus-c-375#basic-information

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *