Nufarm – Razem rośniemy i uprawiamy lepsze jutro

Z dniem 1 lutego 2018 r. Nufarm przejął portfel produktów nabyty od FMC w różnych krajach w Europie, w tym także w Polsce.  

Nabyty asortyment produktów zawiera Herbicydy Zbożowe zwalczające chwasty dwuliścienne oparte na substancjach aktywnych takich jak: Florasulam, Tribenuron, oraz Diflufenikan, w ich odpowiednich formulacjach produktowych.  

Asortyment ten obejmuje znaczące marki handlowe takie jak:
Saracen 050 SC, Saracen Delta 550 SC, Saracen Max 80 WG oraz Nuance 75 WG, Naxel 75 WG, Viking 75 WG.
Z dniem 1 lutego firma FMC zbyła cały ten portfel produktów, zapasy oraz wszystkie dane powiązane na rzecz firmy Nufarm.  Począwszy od powyższej daty firma Nufarm odpowiada za doradztwo, sprzedaż oraz dostawę tych produktów. Przejęliśmy kontrolę nad wszystkimi zapasami oraz zamówieniami otwartymi.

Nabyty portfel herbicydów jest w dużym stopniu komplementarny w stosunku do dotychczasowego asortymentu produktów Nufarm – w szczególności do produktów opartych na regulatorach wzrostu (MCPA, 2-4 D) i umożliwi nam wraz z naszymi Klientami, opracowanie kompleksowych nowych rozwiązań dla rolników w zakresie skutecznego zwalczania chwastów, w tym również lepszego zarządzania odpornością oraz zwiększenia plonowania zbóż.

Portfel herbicydów zbożowych firmy Nufarm w Polsce jest obecnie jednym z największych na rynku. Jesteśmy przekonani, iż pozwoli to stworzyć lepsze, bardziej wydajne rozwiązania i przyczyni się do dalszego rozwoju naszej działalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *