Nowy nawóz Holist od Grupy Azoty

Portfolio oferowanych przez Grupę Azoty nawozów zostało ostatnio wzbogacone o produkowane na nowej linii w GZNF „Fosfory” nawozy Holist® agro.

Aktualnie dostępne są dwie formuły nawozowe :PK (Ca, S) 15-30 (10 – 10) oraz NK ( S) 10-31 (28), które cechują się wysoką jakością granulacji.

Holist® Agro PK 15-30 zawiera przyswajalne formy składników, przez co wpływa na bardzo dobre zaopatrzenie roślin w fosfor, potas, wapń i siarkę.

Holist® Agro NK 10-31 jest nawozem azotowo-potasowym z siarką o dobrze przyswajalnych przez rośliny składnikach pokarmowych.

Holist® agro przeznaczone są do stosowania w uprawach rolniczych, sadowniczych i warzywniczych, ze szczególnym uwzględnieniem upraw o dużych wymaganiach dotyczących potasu.

Nadają się do wszystkich rodzajów gleby, niezależnie od klasy i stopnia zakwaszenia. Przeznaczone są do stosowania przedsiewnego i należy zmieszać je z glebą (na użytkach zielonych

stosować pogłównie, wczesną wiosną). Nawozy dostępne są w opakowaniach 500 kg (Big-Bag) w autoryzowanej sieci dystrybucji Grupy Azoty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *