Nowości marki ZETOR na targach Agrotech Kielce 2018

Największa atrakcją stoiska marki ZETOR podczas polskich targów Agrotech w Kielcach były dwie nowości produktowe – UTILIX oraz MAJOR w nowej odsłonie wizualnej. Podczas 24. edycji targów zwiedzający mieli również okazję zapoznać się z nowymi maszynami, które poszerzają ofertę modeli z serii PROXIMA oraz  z ulepszoną FORTERRĄ.

Odwiedzający targi Agrotech 2018 mogli zapoznać się z nowym modelem UTILIX, modelem MAJOR w nowym designie oraz z ciągnikami reprezentującymi pozostałą ofertę produktów ZETOR.

Spółka ZETOR TRACTORS a.s. niedawno poszerzyła swoje portfolio produktowe o modele UTILIX oraz HORTUS – wyjątkowo zwrotne, kompaktowe maszyny, które świetnie sprawdzą się przy pracy w sadach, ogrodnictwie, usługach komunalnych czy stajniach. UTILIX wraz z HOTUSEM będą dostępne na polskim rynku na przełomie kwietnia i maja.

W Kielcach odbyła się również regionalna premiera – marka ZETOR zaprezentowała  poszerzoną serię produktów PROXIMA. Zobaczyć można było również model FORTERRA HSX z przednią osią wyposażoną w resory, skrzynią biegów ECO40 oraz nowymi elementami bezpieczeństwa, takimi jak lepsze hamulce, czujnik na siedzeniu pasażera, który odłącza przystawkę PTO, kiedy operator podniesie się z siedzenia lub pasy bezpieczeństwa na siedzeniu pasażera. Została również ujednolicona kolorystyka elementów sterowniczych. Nowo wyprodukowane PROXIMY będą spełniać normę emisji spalin STAGE IIIB i będą dostępne w zakresie mocy od 80 do 120 HP.

„Pierwsze ciągniki z poszerzonej oferty serii PROXIMA będą dostępne na polskim rynku na przełomie czerwca i lipca. Proximy w tej kategorii emisyjnej, Major w nowej odsłonie, traktory UTILIX iz HORTUS oraz ulepszony model FORTERRA HSX z resorowaną przednią osią zapewniają klientom większy komfort oraz więcej funkcji, które ułatwiają pracę użytkownikom maszyn, zaznacza Lukáš Krejčíř, dyrektor Działu Finansowego ZETOR TRACTORS a.s.

Dla klientów przygotowano także model PROXIMA SH oraz serię produktową MAJOR. Na targach zaprezentowana została nowa seria ładowarek ZQ z portfolio ZETOR SYSTEM.

„Obok produktów marki ZETOR przedstawiliśmy na targach także nową promocję ZETOR POLSKA, czyli możliwość długoterminowego wynajmu ciągników bez konieczności ich zakupu. Akcja promocyjna dotyczy głównie modelu MAJOR 80 oraz wynajmu ładowarek”, dodaje Arkadiusz Fułek, dyrektor ZETOR POLSKA Sp. z o.o.

Międzynarodowe targi Agrotech 2018 odbyły się w Kielcach w dniach 16-18 marca. W tym roku odbyła się 24. edycja targów, w których marka ZETOR uczestniczy od samego ich początku. Agrotech Kielce, zaraz po wystawie Polagra, są drugimi największymi targami w Polsce  i jednymi z najbardziej popularnych spotkań tego typu, które odwiedza nawet 70 tysięcy osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *