Nowa belka polowa MTS2 18-24 m dla zaczepianych opryskiwaczy polowych LEXIS

Firma KUHN rozszerza swoją ofertę belek polowych o zupełnie nowy model stalowej belki o szerokościach 18, 20, 21 i 24 m, kompatybilnej z zaczepianymi opryskiwaczami LEXIS.

Złożona z dwóch stalowych ramion, MTS2 to bardzo mocna belka polowa. Jej  rurowa konstrukcja zapewnia ochronę dla rozpylaczy z przodu, z tyłu i od spodu ramion, czyli tam gdzie operator ma zazwyczaj ograniczoną widoczność z siedzenia w kabinie ciągnika. Na końcu obu ramion belki znajdują się ramiona zabezpieczające, odchylane w trzech płaszczyznach, które skutecznie chronią opryskiwacz w przypadku natrafienia na przeszkodę.

Wszystkie komponenty belki polowej spełniają najwyższe standardy jakościowe KUHN. Przewody cieczowe ze stali nierdzewnej wyposażone w filtry na każdej sekcji gwarantują niezmiennie wysoką precyzję oprysku z ograniczonym ryzykiem zatorów w układzie cieczowym.

Belka MTS2 jest wyposażona w system stabilizacji TRAPEZIA. System obejmuje automatyczną, mechaniczną korektę przechyłu i dwa drążki stabilizujące belkę polową podczas pracy na regularnie pochyłych powierzchniach. Belka polowa MTS2 jest połączona z opryskiwaczem za pośrednictwem równoległoboku, który spełnia rolę aktywnego zawieszenia podczas pracy i transportu.

Stworzona z myślą o prostych zabiegach opryskowych, belka polowa  MTS2 jest sterowana za pomocą selektora funkcji hydraulicznych wbudowanego w panel sterujący ciągnika. Pozwala to ograniczyć instalowanie sterowników w kabinie do minimum. Opcje, takie jak hydrauliczna korekta przechyłu lub zmienna geometria (niezależne sterowanie ustawieniem każdego ramienia) spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i ich indywidualne potrzeby.

Belka polowa MTS2 jest dostępna dla opryskiwaczy LEXIS ze zbiornikami 3000 l
i może być wyposażona w systemy sterowania DPAE CANBUS lub ISOBUS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *