Reklama
Alicja

Alicja

Zakwaszanie gnojowicy szansą na zmniejszenie emisji amoniaku w polskim rolnictwie

W gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyło się spotkanie nt.: „Zakwaszanie gnojowicy szansą na zmniejszenie emisji amoniaku w polskim rolnictwie” w ramach realizacji projektu Interreg Baltic Slurry Acidification. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Środowiska, Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Centrum Doradztwa Rolniczego, Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego, WWF Polska. Krajową Radę Izb Rolniczych reprezentował Prezes KRIR Wiktor Szmulewicz.

Polska Izba Mleka o dyrektywie UE ws. produktów jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych

Polska Izba Mleka nieustannie pracuje na rzecz umocnienia pozycji polskiej branży mleczarskiej. Uczestniczy w konsultacjach i opiniowaniu aktów prawnych dotyczących mleczarstwa i sektora rolno-spożywczego na poziomie krajowym, unijnym i światowym. Jednym z takich aktów prawnych jest proponowana dyrektywa w sprawie produktów jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych.

Saaten-Union 20 lat na polskim rynku

W Poznaniu odbyła się konferencja prasowa SAATEN-UNION Polska pt. „20 lat działalności na polskim rynku”. Uczestniczyli w niej Wolfgang Glaser – dyrektor zarządzający SAATEN-UNION GmbH oraz zarząd i menedżerowie SAATEN-UNION Polska. Przedstawiona została historia firmy, jej plany oraz strategia działania na przyszłość a także oferta odmianowa na sezon 2019.

Subskrybuj to źródło RSS

-3°C

Warszawa

Pochmurnie

Wilgotność: 77%

Wiatr: 27.36 km/h

  • 03 Sty 2019 0°C -4°C
  • 04 Sty 2019 0°C -6°C
Banner 468 x 60 px