Reklama

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /raportrolny2/components/com_k2/models/item.php on line 763

Min. Ardanowski spotkał się z rolnikami w Zgłowiączce

Na spotkanie z ministrem Janem Krzysztofem Ardanowskim w miejscowości Zgłowiączka w gminie Lubraniec (kujawsko-pomorskie) przyszło ok. 200 osób.


Minister szczegółowo omawiał działania podjęte i zrealizowane przez niego podczas pełnienia funkcji Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Podkreślił, że stanowią one realizację Programu Rolnego PiS, którego jest współautorem. Szef resortu rolnictwa przedstawił również zamierzania dotyczące dalszego wzmacniania pozycji rolników w łańcuchu żywnościowym, pomocy rolnikom  w przypadku szkód spowodowanych niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także walki suszą. Minister omówił ponadto zmiany zachodzące na rynkach rolnych w Europie i na świecie. Zwrócił uwagę na ich wpływ na sytuacje na naszym rynku.

Jan Krzysztof Ardanowski podziękował rolnikom za wsparcie i za akceptację podejmowanych działań.

- To daje mi przekonanie. że wspólnie razem wzmocnimy polskie rolnictwo i polskie obszary wiejskie, którym pomaganie wynika z dobrze pojmowanej polskiej racji stanu, a nie z litości, czy wyższości miasta nad wsią – powiedział szef resortu rolnictwa.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /raportrolny2/templates/gk_news2/html/com_k2/templates/default/item.php on line 176
Banner 468 x 60 px